Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
Пошук на сайті
Катар

Відкрита з обмеженнями

Відпочинок у Катарі

Відкрита з обмеженнями

Запит на підбір туру
Залишіть свої контакти і ми зв'яжемося з Вами
Ім'я *
Телефон *
E-mail *
Коментар
Стан Катару займає півострів на південно-західній Азії. Катар є членом затоки з трьох сторін, а на кордонах з ОАЕ і Саудівською Аравією. Більшість країни є піщаними рівнинами і на півдні пагорбів. спекотні, літні температури часто доходять до 50 градусів. Кращий час відпочинку в Катарі буде з початку грудня до початку березня.

Тури в Катар з України - що ви бачите?

Більшість країн і апосіву – археологічні відкриття. Недалеко від столиці країни, місто Доі, є археологічним центром Аль Зубар. Давнє місто, історія якого була понад 1000 років. Сьогодні, в якому обласний музей працює з експонатами з історії країни.
Умм Салаль Мохаммед і древній мечеті. Форт - невелика біла структура, в якій прокладено мечеті. Чудова історична атмосфера і картини.

У столиці також є безліч різноманітних функцій, в тому числі Форт-Доха, Будинок Уряду, Національний музей Катару та Музей зброї. Музей ісламських мистецтв і Університет Катара буде цікавим серед сучасних будівель. Відпочинок в столиці Катару, відвідування торгових центрів, ресторанів і барів. Зопарк і Акваріум відмінно підійдуть для задоволення з сім'єю.

У Катарі є великий відпочинок. До послуг гостей багато пляжів, які знаходяться неподалік від столиці, які будуть чудовими для сімейного відпочинку, адже вода завжди спокійна. El Cornish - це найдовший і найдовший пляж Dohi.
/ / Катар