Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті

Відкриття готелю SALT в Маврикій

02.10.2018

Якщо ви хочете відчути себе яскравим і незабутнім, у вас є новий готель. SALT від Palmar. Тут був цей розкішний курорт на сході острова. Маврикій, на білому піщаному пляжі Пальма, де відкриваються петлі Індійський океан, Відстань до курорту Belle Mare всього 1.7 км.

Готель має 59 окремих натуральних матеріалів, а дизайн зберігається в сучасному стилі розкоші. В інтер'єрі в'яжеться головний палітри льодовика. У SPA-центрі готелю гості можуть не тільки розслабитися в руках професійного персоналу, але й відвідати, який незвичайний для цієї території, єдиний номер на острові.

У готелі є овочі, які виробляють місцеві страви. Це де кожен спрямований на те, що гості можуть повністю зупинитися на острові ' атмосферу та краще познайомитися з культурою, традиціями та кухнями.

Ви хочете відвідати цей рай, втрачений в запалених хвилях океану, піти в управління. Яна Розкішні подорожіМи можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час. Ми влаштуємо комфортний рейс для Вас. МаврикійПроживання в затишних кімнатах і розважальній програмі, яка запам'ятається надовго і зробіть її знову.

/ / / Відкриття готелю SALT в Маврикій