Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті

Нові Модні готелі на Міконосі

18.06.2021

Острови Миконос Це місце залучення і оазису за ціною стильного відпочинку, розкішного способу життя і непривабливих насолод. Тут все: готелі, вишукані ресторани, підкорення природних пейзажів, безліч розваг.

Перейти до Mikonos з Yana Luxury Travel! Сейф, це божевільна.

Дестино Пача Міконос

New Destino Pacha Mykonos, відкритий в червні цього року іспанською групою Pacha. Готель пропонує своїм гостям незабутній відпочинок на Міконосі і приємно провести час у грецьких і зарубіжних DJ-освітильниках, щоб піти в гігантський басейн і насолодитися розкішним вибором Меню Дестіно.

Коукоумі Готель

Перший вегетаріанський готель, відкритий в 2020 році, відрізняє богомний стиль Bohoic, який гармонійно виглядає на тлі місцевих острівних колоній. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз.

Готель знаходиться в самому серці міста Ано Meera Kyala.

Aeonic Suites & Spa Готель

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз.

Поклоніння натуральних каменів в поділі приміщень і територій, оригінальні предмети декору і склепіння багатьох басейнів кладуть гостей готелю в штаті хорошої безпеки і дають відчуття втечу від побуту.

Отель Бухареста

Новий готель відкритий восени 2020 року. Готель Habitat - це сучасний розкішний готель і справжній оазис застосунку з атмосферою, що використовується традиційною миконовою культурою, яка є переважною і непристойною грецькою природою. Заточений розкіш архітектурного комплексу, меблі ручної роботи та вишукане харчування середземноморської кухні залишаться в пам'яті гостей яскравою пам'яті Греції та Міконосу.

Готель знаходиться в районі одного з найпопулярніших пляжів Mikonos, Ag. Stephanos.

/ / / Нові Модні готелі на Міконосі