Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
Пошук на сайті
Парк розваг Ефтелінг

Відпочинок в Парк розваг Ефтелінг

Запит на підбір туру
Залишіть свої контакти і ми зв'яжемося з Вами
Ім'я *
Телефон *
E-mail *
Коментар
розважальний парк Efteling

У 1999 році Efteling приймав світ ' перше місце зрілості і комфорту в дитячих парках. Тут ви йдете до дитинства, де всі казки і їх герої добре відомі і, найголовніше, любили. Один день явно не достатньо відвідати Арабський світ з казками, щоб їздити всі води, побачити спальну красу, вовк і сім козаків, король всіх карликів, факіра, що робить деякі квіти рости і інші піти під землею, брати участь в польоті в країну фантазії.

Самий розважальний парк Голландія найбільший в Європі Розділ Світу нерухомості 72 га, відкритий в 1952 році. Квіткові висадки і сади є одним з найважливіших особливостей парку.

Парк Efteling належить до провідних європейських розважальних парків. У середньому близько 3 млн осіб на рік приймають цей прекрасний парк в передмісті Каатшевель в Північній Брабанті.

Тут ви їдете в Східне місто, де ви живете своє життя, як відомо на східних казках, відвідайте Дамн Хаус, де відбуваються дивні непередбачені події, відвідайте Файську країну та Вампір Хаус. Похід по паркових алей, ви збираєтеся піти в місто казок, де кожен кут живе персонажів багатьох відомих казок і, де ви повністю усвідомлюєте свою участь в цьому казковому світі і відчуєте себе заходами. Спробуйте відвідати Пандадром, незаперечену пам'ятку! Поставте на спеціальні окуляри, ви станете очевидом і частиною певних моментів у житті диких тварин, які ви зможете доторкнутися, з яких вам доведеться захищати і які обов'язково захочете заощадити.

Ephtheling пропонує широкий вибір навісок і карусель, які ви не встигли відвідати. На будь-який смак є розваги: Вілла Волта - це будинок, наповнений таємницею та секретами, легендами та вкраденими скарбами; Пташка Скала - це гігантська поїздка для найбільш неборіддя; Моорте є найстарішим (1908) але найщасливіша поїздка - це корабель, який приведе вас по всій території парку... і багато інших чудових розваг, які подарують незабутні години по-справжньому по-дівчині.

Посада:
Kaatsheuvel (71 км від Rotterdam)
5170 АА
Анталія 1/ / / Парк розваг Ефтелінг