Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті

Що ви очікуєте цього літа в сонячних Мальдівах?

15.06.2016
Час для тривалих канікул і літніх канікул. Що означає пляжні лінії стають дуже актуальними. Сьогодні ми поговоримо про останні новини цього літа. Мальдівий

Чего ожидать этим летом на солнечных Мальдивах?


Мальдіви є одним з найбільш активних секторів світової туристичної індустрії в 2016 році

Сьогодні населення Республіки Мальдіви 342,000. Ця невелика кількість жителів налічує 108 готелів, 14 міських готелів, 86 haus і 94 круїзних суден. Найбільша кількість гостей в Мальдівах поставляються з Китаю, Німеччини, Великобританії, Італії та Індії. Російський ринок тепер у шостому місці. Для багатьох показників Мальдіви є одним з лідерів світової туристичної індустрії (одна з країн світу і апос; кращі пляжі, розкішні готелі, краса природи).

Крім того, щорічна церемонія нагородження подорожей Italia від Maldives the best beach in 2016. Основні конкуренти В’язниця і Полінезія2-е і 3-е місце відповідно.

Чего ожидать этим летом на солнечных Мальдивах?


Бюджетний ремонт реєстраційного фонду та готельної інфраструктури в м. Сейшель та м. Мальдіви

Готель Чотири сезони Landaaa Giraavaru Відновлює дві категорії Sunrise і Sunset Water Villas з басейном, ремонт до 31 серпня 2016 року. Sunrise і Sunset Water Villas також доступні для нових бронювань

Ми також поспішаємо нагадувати вам, що водяний бунгало знаходиться в готелі. Чотири сезони Хураа з початку квітня. Готель знаходиться в самому серці Києва, але в самому центрі Києва.

Це, в готелі, номери зміняться в принципі, всі басейни роблять, тому жоден з нових номерів буде еквівалентний старому. В кінці реконструкції з'являться нові категорії вілли: Water Villa з басейном Sunrise/Sunset і 3 BDR Water Suite з басейном.

Готель Velaa приватний острів з 05 червня
Робота буде виконана на поле гольфу, який буде доступний знову для гри з 10 липня 2016.

Готель Конрада Пляж Вілла відреставрована з початку травня. Плани: Підвищити ванну кімнату і зону вітальні у всіх віллах, і зробити їх більш сучасним стилем люка. Під час проекту, який триватиме до кінця жовтня, вілли будуть закриватися блоками, які зроблять невеликий ремонт гостей готелю без перешкод.

Чего ожидать этим летом на солнечных Мальдивах?

Готель Спадщина Лемурія Сейшельськібуде закрито з 22 серпня по 31 жовтня 2016 року, щоб повністю оновити всі категорії розміщення та інфраструктури.

Готель Banyan Tree Сейшельські острови У літньому сезоні буде часткова перестановка вілли: дерев'яні деталі будуть замінені, перебудують роботи в басейнах і живописних роботах в віллі.

Готелі зберігають право змінити дату відкриття оновлених готелів або категорій.


Михайло МакКалман є новим виконавчим директором Shangri-La Villingiri, Мальдіви

До готелю Shangri-La's Villingili Прибув новий виконавчий кухар.

Михайло Маккалман має 22-річний досвід кулінарної індустрії. Працює в ресторані і готельних посадах. Mac Calman вже пройшов чотири етапи на різних позиціях в Shangri-La hotels. Як шеф-кухар, він взяв участь у відкритті Шанрі-La's Futian (Шанген, Китай), де він відігравав важливу роль у карлінському успіху цього готелю.

«Ми раді повідомити, що Головний Михайло продовжив свою подорож з Шанрі-Ла. Його багатство досвіду, разом з кваліфікованим розумінням кукурудзи в 5* готелях, принесе користь курорту. Ми з нетерпінням чекаємо на своїх нових кулінарних творінь, тому ми займаємося трохи довше, щоб пам'ятати наші гості та Альвін Дрего, генеральний директор Shangri-La's Villingili Resort.

Як професійний шеф-кухар в Австралії, Китай, Гонконг, Малайзія, Азербайджан, Таїланд, Мальдіви та Велика Британія, Михайло Калман має великий міжнародний досвід. У Шангрі-Ла-Віллінгі, він буде носити
Відповідальний за загальний напрямок готелю, а також управління фінансовими витратами підрозділу FISB, для моніторингу персоналу. Крім того, він буде контролювати меню в приватному аеропорту О-Ган, розташованому на сусідньому острові. Його досвід і знання повинні бути нездатні вигоди від Shangri-La's Villingili Resort Spa.

Чего ожидать этим летом на солнечных Мальдивах?
/ / / Що ви очікуєте цього літа в сонячних Мальдівах?