Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті

Нова Ізраїльська медицина

16.06.2016

Не секрет, що слава творчого танцю ізраїльських лікарів і науковців давно залишила межі ізраїльської держави. Звертаємо вашу увагу на актуальні новини ізраїльської медицини.

Операція без естетичних і хірургічних зрізів

Чудо природи - це те, що ми називаємо неповторним явищем, яке поразить нас своєю красою і незвичайністю. Але це не вражає, і це дивовижна, людина-робота ручної роботи. Міжнародний симпозіум на терапевтичному УЗД, який відбувся в березні 2016 року, був знову в змозі побачити це. Твитнуть (ваги)Ізраїльй

Новости медицины Израиля

Генетичні тести при вагітності. Я буду.

При вагітності генетична консультація є важливою і необхідною складовою при діагностиці відхилень родючості. У зв’язку з тим, хто підозрює, що ведмедики генетичних захворювань, а також встановлення схильності до зараження генетичним компонентом. Генетична консультація надається медиками в разі підозри або на підставі даних, наданих лікарем, щодо наявності генетичного дефекту або захворювання в плодах/народжених/жовтих та/або дорослих.

Новости медицины Израиля

Порушення стереотипності

Не один стверджує, що здоровий спосіб життя є здоровим харчуванням. Навіть так, питання слід підходити розумно, не в екстремальних екстремальних екстремальних екстремальних екстремальних, таких як здоров'я. Тим не менш, не варто відшаровуватися самостійно, так як вона спирається на погляди вчених і медичних працівників, які роблять рекомендації щодо належного харчування на основі серйозних наукових досліджень. Що робити, якщо вчасно, ті ж вчені, завдяки новим дослідженням, знищують існуючі стереотипи про здорову їжу?


Якщо ви хочете пройти процедуру діагностики або лікування в Ізраїлі,
фахівці компанії

Яна Розкішна подорож допоможе.
Дивитися ваші тіла. (044) 224-43-67 (доб. 201)
/ / / Нова Ізраїльська медицина