Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті

Адріатичний морський скарб

11.07.2016
Повільне повітря, вузькі щітки, старі дзвіночки і квіткові палаци серед сірих порід і зелених порід... Невелика країна на узбережжі Адріатичного моря повинна бути в любові до цього. Темне море, скелясті береги, зростаючі оливкові і помаранчеві гаї острова хорватські рай.

Морская сокровищница Адриатики

Острів Млета приваблює незвичайний пейзаж. У західній частині довгого і вузького острова, соляне озеро Великого розташувався, а в середині озера знаходиться внутрішній острів Святої Марії, який використовувався для того, щоб бути єдиним бендиктським монастирем, і сьогодні має романтичний готель. Для тих, хто вирішив зупинитися тут протягом декількох днів, очікується, що дуже захоплююча прогулянка на пагорбах спеціально побудовані стежки і повна конфіденційність, пов'язана з прекрасними краєвидами, плаванням і стравами з свіжої риби.

Морская сокровищница Адриатики

Річка Крка на шляху до формування численних водоспадів та озер. Між падаями Рашка ляпасу і скрудинського ковпа, є віце-зере Восакка. У середу його острів Вісоvac, де єдиний будинок знаходиться французький монастир. Ось ті, хто має намір присвятити своїм життям в службу Божої Матері проводити рік, щоб зміцнити свою віру. Монагасі брати вітають гостей на док, покажуть їм стару бібліотеку і старовинну колекцію. Острів можна зупинити протягом декількох днів і насолоджуватися фортепіано і співом птахів. Зручно дістатися з Scrudin.

Мале місто Омчас Розсилкавважається стартовою точкою на шляху до великої пригоди. З цього місця кожен ранок протягом сезону, з травня по листопад, починається тригодинний сплав по річці Затина з усіма кроками - порогами, ворсом і водоспадами. На дорозі варто звернути увагу на печеру Божого, де хорватяни ховали під час війни з Туреччиною, щоб погуляти в сталеву музею, підняти рафтинг під купажом гончарних бухт і вийти з водоспаду студентів.

péimg alt= "Адріатичний морський скарб"
src="/upload/image/201_(3).jpg" style= "width: 930px; висота: 401px;" /

Хорватська Марина - це порт, хабар, прецинкт в теплих водах Адріатика і одночасно невелике місто з власним життям, де кожен розуміє і ділить почуттями людей, які люблять море. Ви можете вловити марину, ви можете поселитися в ній, ви можете почати довгий морський плавати з його узбережжя. А марина завжди свято, адже вони мають міжнародні регати, однорічні перо шоу партії.

Найвідоміший і типовий представник сімейства Марін є Фрапа, розташований між Сплітом і Сплітом. Шибеник На невеликому острові захід від міста Рогозниця, в чарівній Солінській кабіні. У готелі є плавання, басейн, тенісний корт і басейн, спа-комплекс, казино, квартири і різні бутікери. У затишній конуса рибні страви хорватської кухні, на Капітанському барі YCF, можна імітувати ром, приготованим під старою рецептурою капітана з Ірландського порту Корка, або чорної кави з гранатометом, сердечником, запальним самбуком на вечірці Fiesta. Але найголовніше, Хорватська Марина завжди хоче повернутися назад.

Морская сокровищница Адриатики
/ / / Адріатичний морський скарб