Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті

Режим на генетичному рівні. Занзібар

02.09.2016
Мода на генетическом уровне. Занзибар

Ексклюзивні інтерв’ю з одним з найуспішніших чоловіків іапо; модні дизайнери в Україні, засновником магазину AllAND, експертом Best Fashion Awards Михайлом Ліпаковим на надихну подорож до Занзібару.

й Яка ідея йти до Занзибара?

Коли ви шукаєте шлях до подорожі, ви завжди можете вибрати між довгоочисним місцем і чимось новим. Я ніколи не відмовляється від відкриття невідомих горизонтів, особливо в хорошій компанії друзів.

й Хто зробив компанію в цьому далекому шляху?

до Це велика компанія, шість осіб. Серед них були Яшар Бадерян, дизайнер Ольга Навроцька та співачка Олега Міхайлута, найвідоміший як соліст групи TNMK Fagot. Всі дуже душевні і цікаві люди.

й Прямі рейси в місто Занзібар. Який маршрут? Виснаження дороги?

- Так, було два пересадки. З Києва ми пішли в Стамбул. Після закінчення дня вони залишають на 6 годин в історичному капіталі. Танзанія Місто Дар ес Салаама потім на невеликій приватній площині безпосередньо до Занзібара. Пригоди, звичайно.

й Ви дійсно втомилися, має неприємність?

до Ми приїхали в ніч, настрій був досить специфічним і утриманні ситуації. Аеропорт був дуже невеликим, незрівняним, і ми будемо називати його, і ми з'ясуємо, де ми пішли. Вартість трансферу нефіксована, всі необхідні для проведення переговорів на сайті. Я не викликав його проблеми, але це було б вирішити.

Мода на генетическом уровне. Занзибар

й Ви пам'ятаєте перше враження від Заньзібара?

- Перше враження було переважно позитивним. У той же час ми відкрили для себе щось нове. Я не можу сказати, що це перше враження. Весь день.

Я можу розповісти вам перші спогади. Я пам'ятаю деякі змішані почуття. Уявіть:
Ви не вірите, що це 5-зірковий готель, який знаходиться в 5 км від готелю. На тих же дорогах, в хрустці і пилу, шовки жінки йдуть в яскравому шовку. Вони дуже стильні, красиві, автентичні і проти спини цих мес, вона виглядає підробкою. Вони захоплювали мене. Про те, як місцеві люди можуть одягатися.

й Це питання, яке надихало вам зробити нову колекцію? Я знаю, що дизайнер української етногрупи. Але я можу побачити, як збуджувати вас. Чи варто чекати на нову колекцію масай?

до Ні, ви знаєте, у мене є більше вражень від людей, від їх зв'язків до нас, їх необмежена доброта. Я був натхненний і заряджений позитивною енергією, щоб жити і бути щасливим для кожного дня, незалежно від того, як його заборонити.

Але, як я сказав, що ми не відволіклися від Оллі про зовнішні види місцевих жителів. Ми були захоплені тим, що ці люди, далеко від моди, від сучасної цивілізації, одягаються так само. Так багато кольорів в їх наряді, все грамотно. Баланс у квітковій гамі, пригоди, які вони створюють, ідеально. Захоплюючий, що він смачний, щоб одягатися з ними, як це генетичний рівень.

й Як описати атмосферу острова?

- Тут. Занзібар Атмосфера повного комфорту і слуху. У мене була дуже смішна ситуація з мною на острові тільки перший день, і ми просто ходимо на пляжі, збираючи фотографії на телефоні, і це, де Ola приходить до мене і каже: "Михай, ви почуєте, що ви співати на всіх?" і тоді я зрозумів, що це стара пісня "Чому Родіна починається." Ми сміхалися в душі, звичайно, але для себе я зрозумів, як підсвідомий я пішов в зону комфорту, незважаючи на всі незвичайні речі, які я відкрив тут.

Мода на генетическом уровне. Занзибар

й Яким був самий незвичайний?

- Перш за все, я не звик до океану. Звісно, ви перебуваєте в ритмі протягом декількох днів, звертаючи увагу на графік, який доступний в будь-якій частині готелю і санвузлів.
Вони не хочуть бути прикрашені.

Ще одна особливість Занзибара, яка ідеально підходить для мене, є однаковою інтенсивністю сонця щодня. Я люблю подорожувати так багато, і в курортах, де сонце не виходить на обід, я відчуваю себе дискомфортним. Я думаю, що це плюс Zanzibar буде робити.

Також дуже приємним доповненням були місцеві тварини, які прогулялися без страху. мавпи, лемура, собака Пітери дуже люблять і солодкі, ви знаєте, керівництво. Всім радості. І звичайно, ставлення місцевих жителів до нас було дуже дивно. Ми пішли в місто без страху, ходьба по пляжу. Ми раді, щоб взяти нас, поспілкуватися з нами. Ми навчили нас, як сказати hello, і де ми йдемо, ми були жалені, "Санта!" і ми сказали: "Акуна матата!

Діти дуже люблять фотографувати. Не намагайтеся продати вам щось або попросити вас, що йде на інших островах, більш багатолюдних курортів. У готелі Konokono Beach Resort було важко приховати сюрприз. Звертаємо туристів, які зупинилися в готелі цього рівня, не виходять за межі своєї території в Занзібарі. Я особисто думаю, що це відходи.

Михаїл, якщо це про готель, ви можете розповісти мені про Konokono Beach Resort?

- Готель є італійським, але він працює від UAR. Вона сказала на перший день, що люди Занзібару відрізнялися від Тайської, індонезійці з їх необмеженою добротою, вони були абсолютно безладними. Як ми самі покладемо, до себе, до всього. Зрозуміло дізнатися пізніше, що вона була правою. Курортний комплекс Konokono Beach Resort складається з вілли. Кожен має індивідуальний міні-басейн. Інфраструктура є таким чином, що ви не бачите або познайомитеся з сусідами. Атмосфера повної конфіденційності. Ми раді вітати гостей у готелі на вечерю. Громадськість тут відпочиє гідним. Кухня в ресторанах чудово. Для вечері в меню лівих карт і все доступно, від horgondsolas до синих лобстер, які ви робите прямо зараз. Персонал дружній. Дуже приємно зустрітися з італійцями. Вони роблять те, що вони хочуть. Одну ніч замовили вечерю на воді. Ми раді вітати Вас на нашому сайті.
пальмові гілки, квіти, свічки. Ми отримали ансамбль в національних костюмах. Це дуже оригінальна ситуація. Хороші спогади про цей вечір.

Мода на генетическом уровне. Занзибар

й Ви сказали, що ви часто пішли в місто і спілкувалися з місцевими Ви познайомитеся з легендарним Масаєм у людини?

- Так! У перший день ми ходимо на пляжі і навчилися з місцевих жителів, що це було те, що ніч був найбільшим пляжним учасником року. Звісно, ми не змогли пропустити! Ми були єдиними російськими спікерами на цьому святі. Ось де ми зустрілися маски. Дивитися, і ви не можете зрозуміти, хлопчик або дівчина, деякі худі андроїд істоти. І вони красиві! Вони дуже високі, вони в собі одяг, вони бальдини. Феномелін! Дуже цікавим був вечір.

й Ви змогли відвідати інші цікаві місця на острові?

- Ми пішли до столиці, кам'яного міста. Це кам'яна колонізація міста з великою кількістю іноземців, і є багато мусульман. Вулиці світла, шафки. Нагадуємо мене про нескінченну лабіринту кам'яних будинків, арабських ароків, масивних гумових дверей. Останні заслуговують особливу увагу. Ці дверцята – твори мистецтва та, в минулому, сімейна неспроможність в Занзібарі. Камінь Таун – єдиний устрій давнього міста на сході Африки.

Фредді Меркурій народився тут. Від свого дому місцеві органи не просто почувають себе, але пішли і організували готель. Відтепер гості можуть зупинитися у Фредді. З Кам'яного містечка ми переїхали на човні до острова князя, де живуть гігантські черепахи. Нагадуємо мене про прикрасу Runway. Сьогодні ця тюрма зробила туристичний маршрут з екскурсією камер і ресторанів.

й Чи є сенс мовного бар’єру у контакті з місцевими

до Ні, немає мовного бар’єру. Мінімальний словник має все, що стало ще одним приємним відкриттям в Занзібарі. Вони намагаються, вони хочуть розвиватися.

Я впевнений, що Zanzibar буде набирати
Популярність як туристичне призначення. Я щиро бажаю їм. З іншого боку, я боїтеся, тому що з потоком туристів, вони ризикують втратити всі хороші речі, які ми зустрілися з цим часом.

й Бажаєте повернутися?

- Абсолютно. Zanzibar хоче повернутися назад. Тим не менш, ми не відрахували час. Ми думали, що ми можемо бачити все на два тижні. Але вони ніколи не потрапили до Кіліманьяро. Уже є, що має бути принаймні два дні польоту, оскільки літаки перестануть літати, як тільки вони темні. Тексти пісень, а це означає: Це темно там рано. Так я розповім про нашу наступну подорож. Читачі, чекаючи на це!
/ / / Режим на генетичному рівні. Занзібар