Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті

Прикордонне відкриття та відновлення міжнародного повітряного руху

02.04.2021

Звертаємо увагу, що ситуація ще не стабілізована, а інформація постійно змінюється. Ми відстежимо новини та оновимо інформацію про вихід з карантину світовою спільнотою.

Дата оновлення 02.04.2021

Ми намагаємося надати вам найбільш точну інформацію про відкриття певних зон, міст, островів та курортів.

Австрія

Заборона на посадку поширюється на всі рейси з Великої Британії, Південної Африки та Бразилії.

Австрія помістила Грецію та Фінляндію у списку " небезпечні країни " . Відповідно до нових положень, з 11 березня, прибуття з тих країн до Австрії доведеться виробляти негативний результат тесту і карантин на 10 днів. Антитіла не повинна перевищувати 48 годин, ПЛР не більше 72 годин до поїздки.

МандиторіяніндексЕлектронна реєстраціяУкраїнськаперед вступом в Австрию.

Інформація про перелік країн та регіонівніндексвеб-сайт Австрійського Міністерства охорони здоров'яУкраїнськай

Громадяни третіх країн не можуть входити в країну, якщо вони приходять з країни-члена ЄС або країни Шенген з стабільною ситуацією COVID-19 або якщо вони не проживають в одному з тих країн: Австралія, Нова Зеландія, Південна Корея, Сінгапур.

Українська

Наскільки все ще суворі обмеження карантину. Закриються міжнародні наземні та повітряні з’єднання пасажирського транспорту, а також переміщення між населеними пунктами.

Ангола

Це катастрофа. Зовнішні кордони закриті та внутрішні рухи обмежені. З 13.07.07.19, ВНЗ, ВНЗ Проживання громадян на вулиці, робота ринків та громадського транспорту. Усі масові, культурно-розважальні заклади закриті.

Не офіційна інформація про повторення рейсів з Анголем

Українська

Аргентина має заборону на в'їзд

іноземних громадян.

Повідомлення про те, що Авіація була скасована для країн Європи та США, і не існує даних про відновлення рейсів.

Болгарія

Плани відкриття кордонів для туристів 1 травня.

Німеччина

Німецькі авіалінії ввели обов'язковий знос FFP2 і KN95 без клапана під час польоту.

Німеччина вимагає введення негативного результату PCR, AntiGen або RT-LAMP тест не раніше 48 годин до вильоту або відразу після прибуття. На відміну від негативних перевірок, довідковий сертифікат щеплення приймається (друга вакцинація повинна бути виконана не пізніше ніж за 2 тижні до прибуття) або позитивний результат тесту ПЛР протягом більше 21 днів, але не більше 6 місяців. Також буде завершеноніндексформа DEAУкраїнська10-денний карантин у разі в’їздуніндексКраїни високого класуУкраїнськай Кварантін може бути припинений, приймаючи тест на 5 день.

Загальні правила в'їзду до Німеччини та інших країн ЄС не мають можливості в'їзду для туристів, тільки для власників паспортів і GNW.

Карибські острови, Мексика та Коста-Рика курорти

 • Багами.Тест COVID-19 RT-PCR був не раніше п'яти днів до його прибуття. Діти до десяти років не потрібно тестувати.

Віза для здоров'я Багамів на https://travel.gov.bs. Потрібно заповнити форму, завантажити негативні результати тесту. Розгляд форми та авторизації в’їзду займає до 48 годин. Віза для здоров'я Багамського здоров'я надається окремо, вартість залежить від кількості днів перебування.

Процедура заповнення та отримання візи для подорожей на Багамські острови включає обов'язкове медичне страхування, що охоплює COVID-19. Вартість страхування включено до Візи з питань охорони здоров'я Багами.

На момент в’їзду тест ПЛР повинен бути негативним, а дозвіл на в’їзд.

Якщо запланована тривалість перебування перевищує 5 днів, на п'ятий день буде проведено швидкий тест на Швидкий тест. Вартість тесту також входить до складу Багамської туристичної візи.

Немає карантину.

Офіційні вимоги до вступу на острови та адреси лабораторій для другого тесту та зворотного тесту (за потреби) - https://www.bahamas.com/tourism-reopening and

Багамські острови.com/travelupdates
 • Ангілья. Острів був вільний від вірусу з квітня і є частиною CARICOM Travel Bubble. На сьогоднішній день існують наступні правила:

Не пізніше ніж за 7 днів до відвідування, попередньо зареєструйте та введіть запит на сайті https://ivisitanguilla.com порталу. Пріоритет буде дано туристам з низькорослих країн і регіонів.

Система повинна бути завантажена з негативними результатами тесту COVID-19 від 3 до 5 днів до в'їзду в країну, тест повинен здійснюватися не раніше 120 годин до подорожі.

Медичне страхування, що покриває всі можливі витрати у разі COVID-19, у тому числі повітряні ліфти до лікарні, госпіталізації, медикаментів та інших, обов'язково.

Зазначена електронна віза, отримана на порталі, зазначеній вище (зазначено на електронну пошту), страхові та тестові результати подаються в записі.

Ще один тест здійснюється в момент в'їзду (швидке ПЛР). А ще один тест буде проведений в 10 до 14 днів на острові.

Обов'язковий карантин в готелі або на віллі 14 днів до кінцевих результатів випробувань.

Вакциновані мандрівники, які отримали всі дози вакцини, більше трьох тижнів тому залишаються в карантині протягом 7 днів і проходять фінальний 7-й день тестування. Інші правила однакові. Список вакцин є чітким.

Додаткові збори від фізичних осіб, які планують проводити менше трьох місяців на острові, які повинні покрити урядом та апосом; обов'язкове тестування та інші антивірусні заходи.

З 1 травня 2021 р. всі мандрівники більше 10 осіб або відвідають острів для відвідування заходу 10 або більше людей повинні надати повну щеплення сертифікату.

Станом на 1 липня 2021 р. острів планує отримати тільки повністю вакциновані гості. Ті, хто, з якихось об'єктивних причин, не змогли пройти вакцинацію (наприклад, дітям молодше 18), доведеться пройти обов'язковий 10-денний карантин з членами сім'ї, які подорожують з ними (навіть якщо вони повністю вакцинуються). Негативний результат 3 до 5 днів до тесту прибуття залишається дійсним. Правила вказані.

 • Антигуа.Острів відкритий для туристів. При приходженні необхідний негативний результат
За останні 7 днів, заповнивши спеціальну форму Декларації про здоров’я. Діти до 12 не потрібно тестувати.

У наступні 14 днів туристи можуть запитати рекурсію для COVID-19 (випробування). Для перших 14 днів туристи повинні уважно стежити за своїми почуттями.

Туристи, що прилітають на острів море, повинні залишатися в карантині. Час карантину залежить від того, скільки днів вони перебували на морі і де вони раніше.

Відновлено регулярне повітряне обслуговування з США.

Для рекреаційних цілей було створено спеціальне мобільне додаток: інтерактивна карта та гід для пошуку та бронювання місць в ресторанах, турах.

Повертаємо вашу увагу на Медичний центр Mount St. John. Тестування необхідно записувати сім днів до дати відправлення. Деталі на офіційній сторінці інформації нижче.

Офіційна інформація про умови вступу в Антигуа та Барбуду ніндексВеб-сайт: http://www.facebook.comУкраїнська

 • Аруба.Відкритий для туристів з усього світу (крім Бразилії).

Всі відвідувачі повинні завершити форму картки Embarkation/Disembarkation протягом 72 годин і не пізніше 4 годин.

Форма повинна бути завантажена негативним результатом тесту PCD (не раніше 72 годин до прибуття). Діти до 15 не потрібно тестувати.

Аруба Відвідувачі Страхування є обов'язковим (більше страхового покриття https://www.arubavisitorsinsurance.com).

Після того, як форма заповнена, результати тесту завантажуються, а страховка знаходиться на місці, необхідно чекати підтвердження та внесення дозволів.

При введенні в'їзду, надано негативний результат тесту та страхування.

Якщо пасажир отримує від авіакомпанії JetBlue, тест проходить через спільну авіалінію і Vault. Три дні до польоту, пастор отримає тест Vault Health House - PCR. Біоматеріальний будинок повинен бути протестований, результат буде автоматично завантажений.

Офіційна інформація про умови вступу в місто Аруба - https://www.aruba.com/us/traveler-health-requirements

Адреса передповернення випробувальних лабораторій-

https://www.aruba.com/us/traveler-health-requirements/covid-test-in-aruba
 • Барбадос.Немає масових заходів.

П'єси відкриті від 5:00 до 7:00, пікніки і пляжні вечірки ще не можуть бути проведені.

Правила вступу від 8 травня:

Встановіть BIMSafe Додатки (Google Play, Apple Store, www.bimsafe.gov.bb) на смартфоні. За допомогою цього анексу проводиться запит на в'їзд, завантажуються результати тестування та щеплення сертифікатів, а додаток, після чого відстежують соціальні контакти на острові. Всі туристи нададуть електронний браслет, який працює в декількох додатках на острові.

Якщо ви отримали повну дозу Астраценки, модерні, Pfizer-BioNTech, Johnson ' Johnson (список вакцин може змінюватися відповідно до переліку, затверджених ВО) більше двох тижнів тому, і у вас є засвідчення від національної організації здоров'я або центру здоров'я, або IATA Pass, або цифрового зеленого сертифіката (довідник завантажується і представлений). І якщо ви не були в будь-якій країні високого ризику з новими версіями вірусу протягом останніх 21 днів, включаючи транзит.

Перелік країн - https://www.visitbarbados.org/covid-19-travel-guidelines-2020. Якщо ви повністю щепили, але ви в одному з цих країн, ви вкриті правилами не влаштованих мандрівників.

Забронювати один з сертифікованих готелів (мінімум 2 a.m.).

Для отримання негативного результату тесту ПЛР COVID-19 не раніше ніж за 3 дні до вступу до острова в сертифікованій лабораторії. Завантажте його в мобільний додаток BIMSafe або travelform.gov.bb не пізніше ніж за 24 години до в'їзду в острів. При введенні друку також буде необхідно друкувати.

Запустіть швидкий тест PCR в аеропорту або сертифікований готель.

Проживання на карантин в номері готелю до отримання тестових результатів

Діти до 18 років, які подорожують з повністю вакцинованими дорослими, дотримуючись однакових правил, як дорослих.

Якщо ви не повністю вакциновані, не імунізовані або вакциновані, але були (включаючи транзит) в одному з країн високого ризику з новими версіями вірусу:

Забронювати один з сертифікованих готелів (мінімум 7 ночей).

Для отримання негативних результатів випробувань ПЛР COVID-19 не раніше ніж за 3 дні до вступу на острів

Сертифікована лабораторія. Завантажте його в мобільний додаток BIMSafe або travelform.gov.bb не пізніше ніж за 24 години до в'їзду в острів. При введенні друку також буде необхідно друкувати.

Проживання в номері готелю протягом п'яти діб. Подаруйте ще один тест на острові 5 день.

Проживання на карантин в номері готелю до отримання тестових результатів (1-3 днів). Тільки карантин може приймати 7-8 днів.

Спільна програма між Урядом Барбадоса та StageZero Life Sciences доступна з США та Канади, щоб дозволити туристам пройти тест, перш ніж швидко та комфортно через StageZero.

Пасажири, що прилітають в Барбадос, також повинні мати негативний результат тесту і завершити подорожі

Офіційні вимоги та протоколи для вступу - barbadostravelprotocols.com.

 • Британські Віргінські острови.Вимоги:

Для отримання негативного результату RT-PCR SARS-CoV-2 (PCR) тест не раніше п'яти днів до прибуття і для його завантаження онлайн. Зразок необхідно приймати з розетки і дітей віком від 5 до 9 років. Діти до п'яти років не потрібно тестувати.

Заповнити і відправити форму не раніше ніж за 7 днів і не пізніше 48 годин, перш ніж залишити на острові на https://bvigateway.bvia.com. Для реєстрації та початку заповнення форми необхідно не пізніше 48 годин до подорожі.

Забезпечити медичне страхування, що покриває COVID-19.

В аеропорту ручка по іншому тесті P.R.

В аеропорту встановлюють анекс для моніторингу стану здоров'я і визначення розташування і контактів мандрівників. Отримати і носити спеціальний електронний браслет.

Карантину в сертифікованому готелі за 4 дні.

У 4-й день подається черговий третій тест.

Після того, як цей тест негативний, мандрівник безкоштовно. Якщо результат позитивний, додатковий суворий карантин.

Кожен туристичний заряджається $175, який охоплює 2 тести і браслети.

Офіційна інформація за посиланням https://www.bvitourism.com/reopening.

 • Домініканська Республіка.Немає спеціальних вимог або результатів випробувань.

Тільки туристи,

Відвідувачі з Великої Британії повинні пред'явити негативний результат проведення ПЛР-тесту 72 годин до останнього сегмента рейсу (до 12 квітня).

Форма E-Ticket https://eticket.migracion.gob.do, що поєднує стан здоров'я мандрівника, митну декларацію та інші форми, а також отримання QR-коду для в'їзду. Така ж форма повинна бути заповнена, щоб отримати другий QR-код для відправлення. Рекомендовано, що форма буде виконана і що коди будуть отримані 72 години до в'їзду або виїзду країни. На кордоні представлені коди у друкованій або електронній формі.

Всі туристи в готелі отримають безкоштовне медичне страхування, що охоплює COVID-19: лікування, перевезення, проживання та вартість вимушеного повітряного руху. Страхування буде надана безкоштовно до 31 березня 2021 року і буде оплачено 100 відсотків Домініканської держави. Страхування надається тільки для туристів, що живуть в готелях.

Всі туристи можуть пройти безкоштовний антигенний тест (віральне антигенне тестування) в готелях, якщо необхідно для повернення. PSC-тести за окрему плату також можуть здійснюватися в медичних сертифікатах та декількох готелях (для окремої оплати).

Подорожі можуть, в аеропорту або під час перебування на острові в будь-який час, запитайте додаткові тести на ПЛР (Держава &апо; витрати, безкоштовно для туристів). Крім того, випробувано близько 10 відсотків всіх туристичних приїздів.

Офіційна інформація та вимоги - https://www.godominicanrepublic.com/newsroom/coronavirus/.

 • Мексика: Канкун, Рівієра Майя та Тулум.Не існує особливих вимог до вступу. Немає тестів і карантину.

Станом на 1 квітня всі святкові дні в Державному реєстрі Quintana Roo, які включають Тулум, Рів'єр Майю та Канкун, повинні завершити онлайн форму www.visitax.gob.mx і сплатити туристичний податок. Заповнити і оплатити можна як раніше, так і під час відпочинку. Оплата за виїзд/виїзду з Канкуна.

Всі готелі і курорти, Рівієра Майя і Тулум відкриті і приймають туристів. Відкрито екскурсії, парки, археологічні зони, також відкритий JOYA Cirque du Soleil.

 • Коста-Рика.Міжнародні аеропорти Juan Santamaría Міжнародний аеропорт, Даніель Одубер
Аеропорт Quirós і аеропорт Tobías Bolaños приймають міжнародні рейси. Відкриті туристи з усього світу.

Перед подорожжю, форма Оздоровча ПАС повинна бути завершена за адресою https://salud.go.cr

Медичне страхування має бути надана (з встановленими умовами страхування англійською або іспанською мовами), що покриває транспортний транспорт (Medevac), медичні витрати та витрати на проживання, якщо підтверджено COVID-19. Місцеве страхування, наприклад, https://tiendasagicor.com/en/.

Офіційна інформація про відкриття кордонів та протоколів входу - https://www.visitcostarica.com/en/costa-rica/statement-costa-rica-tourism-board-covid-19

Форма заповнення - https://salud.go.cr.

Українська

На даний момент в'їзд в Австралію закривається іноземцями, і є заборона на в'їзд круїзних лайнерів. Усі громадяни, які повертаються з країн, підлягають ризику, підлягають 2 тижнів та В цілому працюють виключно для доставки. Існує триступінчастий план виходу з карантину. На основі епідеміологічної ситуації визначається часовий каркас кожної фази.

Не офіційна інформація про відмову авіакомпанії з Австралия

Українська

Міжнародні туристичні напрямки від 01.04.2021 Детальніше Головнай

Українська

Негативний тест ПЛР, тест антитіл або ЛАМП при вході в країну необхідний. Тест повинен бути здійснений не раніше 72 годин до вильоту, але тільки англійською, французькою або іспанською мовами. Вам також потрібно.ніндексФорма для пасажирівУкраїнськаДо вступу до Великобританії. Приїзд до Великобританії з країнніндексЧервоний списокУкраїнськаСтаном на 15 лютий, карантину в готелях COVID необхідно протягом 10 днів.

Більш детальну інформацію можна отримати на сайтах державної владиніндексУкраїнськаУкраїнськайніндексдупа href=@https://gov.wales/exemptions-self-isolation-coronavirus-covid-19-html" rel=nofollow

ціль="_blank" УельсУкраїнськайніндексШотландіяУкраїнськаініндексПівнічна ІрландіяУкраїнськай

Греція

Відкриття кордонів для іноземних туристів планується 14 травня 2021 року.

Данія

На сьогоднішній день Данія є переговори про туризм “корідор” за вісім країн, які успішно борються з пандемією (Грецький, Чехія, Ізраїль, Австралія, Греція, Нова Зеландія, Сінгапур, Австрія). Призначений для третьої фази країни і апос; підводного виходу.

Данія не налаштовує повну заборону на міжнародний авіаційний трафік, але вступ іноземців в країну все одно обмежений.

Ізраїль

З 3 травня, але для іноземців візит до Ізраїлю був обмежений, якщо самодотримання було можливо протягом 14 днів.

На даний момент було встановлено для відновлення міжнародних авіакомпаній.

Індонезія

У Балі, індонезійська архіпелаго має найменшу інформацію про інфекції порівняно з іншими населеними пунктами, і 15 травня уряд заявив, що з позитивними розробками Балі може відкрити для туристів у червні-жовтень. Однак острови Ріо-архіпелаго і Ява малоймовірно відкриті до жовтня.

Ісландія

Ісландія приймає власну національнуніндексКласифікація зон ризикуУкраїнськаТаким чином, обмеження проїзду в Ісландію не базуються на загальній карті ЄС. Станом на 1 травня 2021 року обмеження проїзду на основі карти освітлення ЄС. З тих пір невисокі мандрівники (зелені і жовті) будуть звільнені від карантинних заходів, якщо вони представляють негативний результат КНР на кордоні.

До 1 травня всі країни та території світу тепер класифікуються як зони ризику.

Всі пасажири, що прилітають в Ісландію, які народилися до 2005 року, повинні бути заздалегідьніндекс== синхронізація, виправлено elderman == @elder_man

Призначення="_blank" державна реєстрація.Українськадля скринінгу COVID-19.

З 22 березня 2021 р. до 22 березня 2021 р. в країні всіх вакантних осіб за межами Європейського Союзу. Підтверджувальні документи повинні відповідати стандартам Ісландського МОЗ. Це означає, що вакцинація повинна здійснюватися одним з препаратів, що затверджуються ЄС, Pfizer, Moderna, Janssen.

Італія

Є суворі обмеження на в’їзд іноземців.

Віє Nam

За офіційною статистикою є близько 300 випадків зараження і жодна з загибель.

На сьогоднішній день внутрішні рейси, ресторани та магазини відновили в Viet Nam.

Поновлення частини міжнародних рейсівйзокрема з Південна Корея та Китай.

Катар

В даний час режим карантину знаходиться з певними ослабленнями. Перельоти до міста Абіджанів допускаються у разі, якщо квиток на літак має третє місце.

На даний момент було встановлено для відновлення міжнародних авіакомпаній.

З 25.10.2020 р. в Україні запрошуються рецепти в Україну

Кіпр

Від 1 квітня. Інформація про подорожі Головнай

Мальдіви

Для того, щоб увійти, декларація здоров'я повинна бути заповнена і негативний результат тесту повинна бути доставлена не раніше 96 годин до прибуття.

Польща

Всі мандрівники, які прилітають в Польщу літаком, автобусом або іншим режимом громадського транспорту, повинні бути в карантині протягом 10 днів з дня, наступного за днем в'їзду.

Здійснено щеплення від COVID-19 від обов’язкового карантину (довідку про вакцинацію).

Українська

Пасажири, що надходять з країн, де рівень захворюваності більше 150 на 100 000 жителів за останні 14 днів, повинні надати негативний тест COVID-19 (RT-PCR) протягом 72 годин до посадки. Для забезпечення негативного результату тесту SARS-CoV-2 не обов’язкові.

Фінляндія

Іноземні громадяни нерезидентів заборонені в'їзд до Фінляндії, з деякими винятками.

Друк

Подорож уповноважений тільки

субстанційні причини.

Китай

У країні пандемія практично перемогла і це можливість активно відновити внутрішній туризм. 30 відсотків туристичних об'єктів Пекіна вже відновили свою роботу. Всі іноземці, що прилітають в країну, підлягають обов'язковому 14-денному карантину і подальшому тестуванню нуклеїнової кислоти.

Китай не надав загальну заборону на міжнародні авіалінії, і є ще карантинні заходи для прильоту.

Саудівська Аравія

Королівство має триступеневу карантинну програму виходу з 28.05.2020. Країна закрита для туристів, курфа і режиму загального самоізоляції.

Перед тим як помітити, міжнародні авіакомпанії закриті.

США

 • Аляска. У травні починається туристичний сезон. На сьогоднішній день всі в’їзні особи повинні:

Для отримання негативного результату тесту COVID-19 не менше 72 годин, перш ніж прибув Аляска, і для завантаження результату в спеціальну форму на порталі Подорожі Аляска або на тест COVID-19 на прибуття і для того, щоб забезпечити, що він повністю карантинний (семозолація) за власними витратами до отриманих результатів.

Для підтримки суворої соціальної дистанції або самовідчуття протягом перших п'яти днів.

Для того, щоб переконатися, що 5-й тест повторюється (перевірка рекомендується, але не обов'язково).

Офіційна інформація про вимоги та обмеження - http://dhss.alaska.gov/dph/Epi/id/Pages/COVID-19/travel.aspx.

 • Національні парки. Відкриті Національні парки США. Парки можуть обмежити відвідування або закрити різні території, в залежності від кількості людей для цілей безпеки.
 • Майамі і відпочинок Флорида Інфраструктура туризму тепер практично повністю оперативна. Екскурсії, відкриті розважальні заходи; Відкриті місця та басейни.

Статус на сервери

Положення про безпеку готелів та умови праці державних установ - https://www.miamiandbeaches.com/travelguidelines та www.miamibeachfl.gov/coronavirus/,

www.miamidade.gov/global/initiatives/coronavirus/emergency-orders.page.

Лас-Вегас офіційно чекає гостей з 4 червня.

Відкриті готелі Сан-Франциско поступово над літом.

Нью-Йорк, Лос-Анджелес відкриється.

За літом і ближче до осені, більшість туристичної інфраструктури повинні бути доступні.

Таїланд

Ніяких офіційних даних про відкриття кордонів, але відповідно до інформативної інформації, Таїланду та апосу; кордони можуть бути відкриті в кінці липня. Пхукет і Бангкок, швидше за все, буде останній. Експерти не очікують повного відновлення туристичної індустрії до 2021 року.

Туніс

З 4 травня країна поступово підняла карантинні обмеження на галузі та послуги, ринки та торгові центри були відкриті з 15 травня, а також спортивні, культурно-рекреаційні об'єкти, заплановані для відкриття 24 травня.

Дата відкриття для іноземних туристів ще не відомо.

Франція

Будь-яка міжнародна поїздка заборонена до подальшого повідомлення, якщо необхідна дійсна причина. Не-ЄС вимагає отримання негативного тесту COVID, приймати щотижневу самоізоляцію та повторну перевірку. Перший тест ПЛР не повинен бути більше 72 годин, він може бути зданий після прибуття.

чеська

Вступ до країни дозволяється тільки при необхідності.

Швейцарія

У країні з’являються обмеження карантину. Університети та навчальні центри зможуть переоцінити вправи з обмеженнями.

/ / / Прикордонне відкриття та відновлення міжнародного повітряного руху