Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті

Чотири сезони Сафарі Лодж Serengeti

07.09.2020

З 1 вересня знову зустрічає гостей Чотири сезони Сафарі Лодж Serengeti - розкішний сафарі-молодж на іскрах національного парку Серенгеті в Танзанії. Ми можемо взяти цю подорож.

Сусідство

Для тих, хто бажає бути в серці дикого, не краще місце, ніж Серенгеті. Цей парк має найбільшу кількість ссавців на планеті. А готель пропонує гостям парк з великою можливістю, живою в розкіш, для дотримання кращих традицій Національного географічного простору. Сафарі-лодж побудовані на висоті, тому нічого виду опіків. На її території знаходяться слони і zebras, антипампи і гірафи, біля басейну. Поки вони приходять до вас.

Але звичайно ж найцікавіша частина парку – сафарі. На додаток до класичних ранок і вечірній сафарі на позашляховиках, вам буде запропонована прогулянка, що супроводжується природами, Масаї та національними парками. Це чудовий спосіб від спостерігача, щоб перетворити в дослідник і відчувати себе як природна частина санна.

На ранній ранок час підніматися над милом в повітряній кулі, щоб засихати пробудження дикої природи, розглянути, як починаються цирка і zebra днів, а потім лікувати луки і кулі. Ви можете приділити половину дня або день фотоапарі з пікнічною перервою, відправитися на природний огляд сайту, Ngorongoro crater, щоб зустріти чорну носку, а потім перейти в екскурсію до води, де сонце залишається і працює. Під час будь-якої прогулянки можна не тільки фотографувати себе, але і скористатися послугами професійного фотографа, який спеціалізується на дикій природі. В залежності від сезону, ви будете відвідати ці паркові райони, де, швидше за все, є свідком Великої міграції (і два мільйона р., сотні тисяч газів і зебра).

А якщо ви хочете більш колоритних, з історією та традиціями цієї провінції, перейдіть на екскурсію поселень Машая.

Готельні програми

Африка різноманітна, а також готель. Центр досліджень з музейною галереєю та кінотеатром, спа-центром та фітнес-центром

Дитячий клуб, де діти навчаються базовим навичкам виживання в кущі, що супроводжуються солдатами Машая.

Крім того, в чотири сезони пропонуються різні рекреаційні програми та формати. Наприклад, Африканська Пригода, яка поєднує в собі відпочинок в готелі Serengeti, а потім на білому пляжі в Занзібарі. А програма «Пригоди та омолодження» поєднує сафарі та компанії спа-процедуру. Увечері ми можемо піднятися до вершини пагорба в Машаї та йога воїнського товариства, щоб уповільнити погляд на долину Серенгеті.

Зареєструватися З 1 вересня по 22 грудня 2020 року пропозиція " І пам'ятаєте, що вілла працює на "все на" системі.

/ / / Чотири сезони Сафарі Лодж Serengeti