Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті

Оновлена політика безпеки в готелях Керзнер Міжнародної мережі

23.02.2021

Мережа готелів Kerzner International була оновлена політика безпеки, яка працює на курортах по всьому світу. Тепер, крім негативних тестів COVID-19 і додаткових заходів безпеки, пов'язаних з гігієною, гості готелю мають можливість поїхати на тест PCD під час відпочинку.

Умови тестування

Атлантіс, Палм

PCR-value 250 AED для кожного гостя, вартість може бути записана з гостьового рахунку. Результати тесту доступні протягом 24 годин і можуть бути заброньовані при реєстрації лічильника або відділу обслуговування гостей.

Відвідувачі можуть вибрати один з наступних пропозицій:

  • Відшкодування вартості тесту при заїзді як кредит на курорт Atlantis до 1,400 AED (для двох осіб) при переїзді з п'яти ночей або більше.
  • Безкоштовне тестування на Covid-19 перед виїздом Дубай на всі п'ять ночей або більше.
  • Всі пропозиції для всіх гостей, які проживають на 10 ночей або більше.

Один < Тільки Мандарина

  • Тест антигену безкоштовно для двох гостей в номері, коли вони живуть 3 ночі або більше. Результати тесту доступні протягом 4-6 годин (додаткові люди можуть бути протестовані протягом 25 USD за гостя, вартість може бути написана з гостьового рахунку.
  • PCR-test за ціною 250 USD за гравця, вартість може бути записана з гостьового рахунку. Результати тесту доступні протягом 72 годин.

One " Тільки Палілла

  • Тест антигену в 30 USD за гостя, вартість може бути вилучена з гостьового рахунку. Результати тесту доступні протягом 24 годин.
  • PCD-тест за ціною USD за кожного гостя, вартість може бути записана з гостьового рахунку. Результати тесту доступні протягом 48 до 72 годин і будуть передані до Держава до виїзду.

Один < Тільки Reethi Rah

PCR-test в 199 USD за гість, значення може бути записано з готелю вілли рахунку. Тестування відбувається на курорті і зразок направляють на одну з сертифікованих лабораторій в Мальдівах. Результати за 24 години і будуть передані до Держави після

Отримання.

Тести повинні бути вирівняні з гостями палацу при заїзді, і рекомендується проводити тести за 48 годин до вильоту.

На щастя Royal MirageйНаодинці Палм

ПЛР-тест доступний місцевим чином за ціною 250 AED для кожного гостя, вартість може бути записана з гостьового рахунку. Результати тесту доступні протягом 24 до 36 годин і будуть передані гостя перед виїздом.

One < Тільки Кейптаун

  • PCR-test at 850 ZAR за гість, вартість може бути написана з гостьового номера рахунку. Результати тесту доступні протягом 48 годин і будуть передані до Держава перед виїздом.
  • Готелі, які проживають в люксі, а також гості, які перебували в п'яти ночей або більше, можуть пройти тест PSCR безкоштовно.

Нестай ГоріллайOneOnly Nyungwe Будинок

Тести антигену і PCD-тестів доступні в $150 за гравця. Результати тесту доступні протягом 24 годин і будуть передані до Держава до виїзду.

Mazagan Beach "

PCR-тест на 800 MAD за гравця. Результати тесту доступні протягом 24 до 36 годин і будуть передані гостя перед виїздом.

/ / / Оновлена політика безпеки в готелях Керзнер Міжнародної мережі