Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті

Травневі свята для всієї родини у Chenot Palace Weggis

25.03.2021

Палац Миггіс до Курорт з власним медичним центром. Laissez-Passer для входу в Швейцарія Запрошуються громадяни України, щоб відсвяткувати травневі свята всієї родини.

Для того, щоб ввести Швейцарія, необхідно мати негативний тест ПЛР, який проводився не раніше 72 годин до переправи кордону. У готелі для реєстрації готелю також буде представлений тест. Перед виїздом реєстраційна форма, отримана після реєстрації QR, необхідна для вступу до Швейцарії.

Від 1 до 15 травня, Chenot Palace Weggis видаляє обмеження на дітей, які проживають в готелі.

Кількість правил для дітей і апос; проживання на проживання все ще діє:

  • Діти до 10 років можуть бути тільки в готелі з няньою або батьківською.
  • Сніданок, обіди та вечері для сімейного відпочинку з дітьми в окремому ресторані. Вибір страви для дитини і для няні - меню лат.
  • У готелі немає ознак дитячої гри. За запитом та за додаткову плату, консерви зможуть організувати навчальні тури, тренінги, спортивні та тенісні уроки для підлітків, а також багато інших.
  • Діти можуть відвідувати басейн протягом певних годин і супроводжує від 11 до 12 годин і від 15 до 16 годин на день. Не допускається відвідування тренажерного залу, SPA та оздоровчого центру.
  • Анжела Шано і апос, що може бути зарезервована протягом 18 років. Однак, на індивідуальній основі, після консультації з лікарем в оздоровчому центрі, може бути рекомендована повна або скорочена програма для підлітків віком від 16 до 18 років.
  • Під час програми детоксикації підлітки можуть відвідувати тренажерний зал під наглядом особистого тренера.

Для детальної інформації та бронювання звертайтеся до наших менеджерів по телефону.+38 (044) 490 73 73 73 (доб. 3)й

/ / / Травневі свята для всієї родини у Chenot Palace Weggis