Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті

Перейдіть по Pursto Games

26.05.2021

З нагоди Дракона Дома, гра Purstures, ми зібрали найбільш фотогенних кінотеатрів в історії шоу для ваших дивовижних фотосесій.

Михаїл, Українська


У Cornwall, на вершині Михайлів, і сцени вниз. Острів використовується для монастиря Бенедиктського, після фортеці і, нарешті, садиби родини Сен-Обін. Тут можна дістатися пішки під час зливу, і бути там, щоб побачити середньовічний замок, сад і гігантський колодязь, піднятися до вершини 16-го століття гармат, щоб встановити пікнік на газон і взяти картину острова з води протягом темного дня.

Озеро Муватн Ісландія

Озеро Муватн на північному сході Ісландія славиться птахами, фортепіано і лососем, 34 вулканічними островами. Його оточення містять магазини і печери з гарячим джерелом. Ви можете доїхати до човна вулкана і прогулятися по ньому.

Kirkufelle, Ісландія

Найпоширеніші фото-гори країни розташовані на півострові Сніфедські. У формі нагадувало Кірх, для якого надана назва Церкви. Понад століття, гора 463 м подається в якості довідника для моряків і супутників і зараз однаково приваблюється до фотографів. У попелиці лап, є пада проповідних водоспадів: вони люблять запарювати. На горі знаходиться озеро, де Кіркуфетл уражається в день паління.

Bridge гіганти, Північний Ірландія

Музей «Рабочий квартал Амури» Міст складається з 40000 бейсболових колон з плоскими вершинами, а в декількох метрах можна проїхати через бухту. Не пропустіть можливість бути там, поки інші туристи прибувають.

Острів Lockrum, Українська

Приват Дубровник

Локрам зелений острів, сайт спадщини ЮНЕСКО. Відомий своєю соляною озерою, павільйонами та ботанічним садом з колекції Eucalipt. Тут є фортеця, яка відкриває види Дубровника та острови.

Diocletiana, Спліт

Цей унікальний палац був побудований на узбережжі Адріатичного моря на третій і четвертий століттях перехрестя імператором Діолетяном. Мармуровий і вапняковий гранітний комплекс складає 3 га. У цих стінах місто Спліт. Вони стеляться ресторанами, ринками та сувенірними магазинами, музикою, поціновувачами знайомств і приїдуть до дзвінка, щоб побачити місто з висоти.

Geo's флеш Sumaya, Іспанія

Геопарк, відомий як Push Flash, є основною геологічною подією басового узбережжя. Землет складається з скелі, які простягаються на безперервну смугу 13 кілометрів по океані. Утворено гірські види, які доторкнулися хвилями на 60 млн. років. У парку є місце, де метеорит потрапляє в парк, подивитися на ефектний живопис і католицький храм.

Bardenas-Reales, Іспанія

Природний парк і біосферний заказник з унікальними напівдефертними пейзажами: обідні гори, рівнини, долини. Є базові та дубові ліси, застібки, соляні марші, мокрі землі, комфорт. Bardenas Reales мають ферети, лисики, козули, батони і багато птахів, включаючи представницькі муфти, кулі, шурупи, корови. Парк підходить як для пішохідних турів, так і для велосипедних і позашляхових поїздок.

Ait Бен Хадду, Мар

Приклад традиційної архітектури на південь від країни, зміцненого міста на півдні High Atlas. Є будинки в Ait Ben Haddu, схожі на невеликий кабель, мечеть, площа, караван-сараїс. Багато тисяч років будівництва, а останні оцінюються шістнадцятим століттям. Після того, як місто було взято під захистом ЮНЕСКО,

Вони поступово відновлюють.
Повний варіант статті прочитано влітку YANA Luxury Travel: скоро на нашому сайті і за розкладом.
/ / / Перейдіть по Pursto Games