Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті

Експедиції з andBeyond в 2022

03.08.2021

З нагоди свого ювілейного Дня компанії та за межами розвинених країн Українська і Південна Америка. Вони будуть проходити в 2022 році і розраховані на 12 команд, що супроводжуються експертами компанії.

Експедитори «Найбільша міграція морських мешканців з узбережжя Африки» У Південному Східному узбережжі САР буде сардинська міграція. Злий рух сардину приваблює велику кількість птахів і морських хижаків: кит, акули, дельфіни, морські коти. Він дуже цікавий для диверсу. На додаток до цих екстремальних поверхонь експедитори чекають підводне плавання з узбережжя Содвана Бей, де надзвичайне різноманіття коралів і риби, а класичне сафарі за межами Phinda Private Game Reserve.

Дати: 7-17 червня 2022

Експедитори Повернення левів слідувати 5 левів, які будуть переплести шлях від УАР до Руанда відновлення місцевого населення. Чекаємо Вас на день та нічний сафарі, проекти збереження слонів, носторогів, левів (відстеження популяції, інтерпретація даних), прогулянка на човні.

Дати:5 - 14 жовтня 2022

Учасники Південноамериканські експедиції, щоб зустріти Ягуар і Пумамамам Відкриваємо природну красу для себе. Українська і Чилі відвідають Ібера заповідник, де вони чекають взяти на човні прогулянки на мокрих ділянках, зустрітися з Кайманами, витяжками, гігантиками, риємами та іншими тваринами.

Вони збираються шукати ягуари в їх природному середовищі Пагатоніяй де бюлетені, гуанако, кондори, побуватимуть на Національний парк Торрес дель Піне. Вони організовують активний відпочинок в Чиліанські озерах області (горські рулони, вулканічні пагорби, пагорби, відпочинок в термальному басейні, вертолітні тури та багато інших), щоб відвідати ссавці, де вони виробляють поромно-боати, грейр, камен, синий сир, сільськогосподарські тури.

Дати: 16-29 жовтня 2022

/ / / Експедиції з andBeyond в 2022