Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті

У лютому 2022 року відбудеться круїз Червоним морем на новій супер'яхті Emerald Azzurra

17.09.2021

Учасники круїзу приїдуть до незвичайних круїзних ліній, таких як Йорданія та Саудівська Аравія.

10денний круїз на Червоному морі на супергеро Emerald Azzurra стане ідеальним подарунком для всіх закоханих. 14 лютого 2022 року човен залишить порт Лімасола.

Під час посадки в Порт-Саїд (Єгипт), учасники круїзу поїдуть на піраміди Гізи та поїдуть на прогулянку по Неалу на традиційному дерев'яному вітрилах Фелюка. Після переправи Суда Canal, вони будуть відпочивати на пляжах єгипетської Рів'єри, дайвінг і їздити на човні з прозорим дном від Sharma el-Sheikh узбережжі.

Збиваючи на Йорданію і апос; висаджувати на порту Акаба, вони отримають яскраві враження від дайвінгу до рифів і сонячних суден. У Червоному морі є одне з кращих місць. Після екскурсійного туру Акабе та екзамену фортеці чотирнадцятого століття вони підуть в Петру, або місто Роза, і вони побачать храми, що вводять з рожевих пісочних порід, три сотні років до нашої ери.

У Табукській області (Сауд Аравія), чарівні прибережні міста будуть розглядатися і відпочивати на чистому пляжі, а кухня буде намагатися, в якому велика кількість морепродуктів поєднується з Зеленою традицією Злентину буде відвідати Стародавнє місто Аль Ула. Це місто вважається найбільшим музеєм світу під відкритим небом, знайденими слідами життя людини 200 000 років до наших днів! Частина Аль Ула – це археологічний комплекс, перший сайт спадщини ЮНЕСКО в Саудівській Аравії.

Остаточний пункт маршруту Jeddah (Суді-Арабія).

Супернатуральні

Emerald Azzurra довжина 110 м розраховано на 100 пасажирів. На борту 50 шаф шести категорій, більшість з них мають гальвану терасу або балкон. Найвищий люкс - це люкс власника, площею 110.8 кв. м, в тому числі тераса.

Суперприродний призначений для круїзів в теплих морях і на борту великої кількості відкритих просторів відпочинку. Гості можуть провести час в басейні нескінченності або розмістити його на стібках під парасольками і замовити напої в одному барі. Елегантний лаунж-бар, огляд сайтів, спа-центр, сауна,

тренажерний зал.

У ресторані готелю готують сніданок і обід в шведському столі і вечерю á la carte. Меню відповідає області подорожі, а деякі обирає вино і шампанське, які підкреслюють якість страв. Ресторан розрахований на 160 гостей, які забезпечать навіть якщо всі гості приїдуть на вечерю одночасно, є безліч номерів для всіх. У ресторані є тераса з столиками для свіжого повітря.

Супернатуральний обладнаний сантехнічним обладнанням, каяками, зодіаками.

/ / / У лютому 2022 року відбудеться круїз Червоним морем на новій супер'яхті Emerald Azzurra