Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті

The Woodward. Десятий ювілейний готель Oetker Collection

02.11.2021

Ця весна легендарна колекція Oetker додала десяту річницю Вудварду на березі Женевського озера. Готель розташувався в історичній будівлі, побудованій французьким архітектором Франсуа Дюрелем в 1901 році і в стилі пост-Осман.

Історичний фасад Woodward, задуманий як елегантний міський обряд з видом на озеро та гори, уява гостей займає розкішні інтер'єри сучасної класики. Кожен з 26 піц має свій характер і окремі елементи декору, включаючи мармурові камені і бібліотеки. Найяскравіші номери - це першокласний Люкс, в тонах слонової кістки, з панорамним видом на озеро з кожного номера, з одною їдальнею і лоджом, а Королівський Люкс з власним ліфтом, оформлений в стилі Парижа.

У готелі є два ресторани: L'Atelier de Joel Robuchon з кухнею легендарного шеф-кухаря Joel Robusson і Le Jardinier. Є багато вегетаріанських і вегетаріанських страв і не молочних продуктів. Обидва ресторани працюють з місцевими постачальниками, включаючи шоколадний магазин Strettler і Castrischer Women ' s Condite.

Ось тут. У SPA Maison Guerlain, Інститут краси Гуерлайн &apos, будинок розташований з шістьма сифонами (одна з яких обладнана парою), найдовший басейн 21 метрів у Женеві, сучасний тренажерний зал, фінська, турецька та шведська ванна.

/ / / The Woodward. Десятий ювілейний готель Oetker Collection