Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті

Новорічні свята у стилі One&Only Portonovi

30.11.2021

Займіть дружню компанію і відсвяткувати Новий рік і Різдво в спеціальному дусі курорту. Портоновий Зайдіть час з сім'єю та друзями навколо краси затоки Котора, спробуйте смачні страви та вино, розслабляйте свій спа-центр та зайдіть до тематичних заходів та розваг для дорослих та дітей.

Церемонія освітлення

Наскільки тисячі вогнів горять в щорічній церемонії пшениці. Спробуйте чарівні коктейлі, шампанське та канап у живій атмосфері, наповненій різдвяними піснями та фортепіано.

Коли: 12 Грудня 2021

Номадик

Зустрічайте католицьке Різдво з традиційними піснями, канапами та шампанським. У вас є чудова різдвяна вечеря з трьома стравами від шеф-кухарів курорту та свята. У ресторані La Veranda ви зможете створити недорогу атмосферу і подарувати чудовий настрій.

Коли: 24 Грудня 2021

Різдво

Після урочистого прибуття Санта Клаус, під звучанням різдвяної мельоди, почнуть дарувати подарунки. Після цього на обід сімейного меню, який включає в себе морепродукти, м'ясо та вегетаріанці для вибору та вина на рекомендації деяких, буде слідувати. Це класична різдвяна вечеря.

Коли: 25 Грудня 2021

Різдвяний ярмарок

У грудні променад стає реальною країною чудеса. розважальна програма, музика і знаменитість подарують гостям багато незабутніх емоцій на рік.

Коли: 4 Грудень 2021 - 9 Січень 2022

Сухе прибирання

У ресторані La Veranda готують різноманітні страви.

Коли: 15 грудня 2021 - 7 січня 2022

Ченот Espace

Індивідуальні програми оздоровлення та релаксації в курортному центрі.

Коли: Грудня 2021 - Січень 2022

Новорічна вечірка

Захоплюючий вечір новорічної зустрічі під живою виставою Ана-Стуніч та Івана Петроса з вишуканими стравами, коктейлів та

P.M.'s the казковий шоу і вечірка на запальних сітках DJ.

Коли: 31 Грудень 2021

Спостереження Православного Різдва

Насолоджуйтеся традиційними та справжніми Монтенегрін Різдвом Христовим під час різдвяної вечері та бранчем, меню якого створюються місцевими шеф-кухарями.

Коли: 6-7 січня 2022

Новий рік

Зустрічайте Новий рік знову з меню відпочинку в розважальній програмі.

Коли: 13 січня 2022

/ / / Новорічні свята у стилі One&Only Portonovi