Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
Пошук на сайті
Барілоче

Відпочинок в Барілоче

Запит на підбір туру
Залишіть свої контакти і ми зв'яжемося з Вами
Ім'я *
Телефон *
E-mail *
Коментар

Барілоче знаходиться в Patagon Andes, в краю тисяч років лісів, прекрасні озера, чудові гори і блискучі величезні льодовики.

Сан Карлос де Барілоче, багато хто добре охороняється аргентинською швейцарською. Зима Барілоче вважається одним з найпопулярніших гірничодобувних комплексів в Південній Америці і влітку, щоб бути великим водним курортом, оскільки він знаходиться на річковому озері Науель-Уапі. Протягом літа в Барілоче, полювання та рибальство на місцевому озері можна провести екскурсію по всьому світу та апос; сіли, з глобальною присутністю не більше 5, а 17 га землі зайняті.

Барілоче &апо; санвузли також добре підходять для будь-якого виду відпочинку - ми можемо піднятися на схили об'ємного гончарного вулкана, відвідати курортне містечко Villa La Angostura, півострова Ляо-Ляо, міст 34-км від Інтенезії, хребта з ерро-Лопи і Андіно притулок, Барілоче має щільну мережу зимових курортів і рекреаційних гір різних видів, де існують всі умови відпочинку.

Неймовірні національні парки, гори та ліси – ідеальне місце для відпочинку на конях природи, стопи та коней.

Сан Карлос де Барілоче (San Carlos de Bariloche) є одним з найвідоміших і відвідуваних гірничодобувних курортів в Південній Америці. Гірські лижники оцінять старти з дивно рівним сніговим покривом. До Ваших послуг: сучасні підйомники, навчальні центри, прокат обладнання. Діапазон висоти: Кедераль (Cerro Catedral) = 2,388 м, Mount Otto = 1405 м.