Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті

До кінця цього року відкриється JOALI BEING – перший та єдиний ретріт на Мальдівах.

24.09.2021

Ретит знаходиться на живописно-зеленому острові Бодофуфуші, атол Ра. Від Malé International Airport легко дістатися до нього за 40 хвилин для гідросамолету.

Всі 68 вілли і резиденції JOALI BEING - пляж і лагуна - мають свої власні басейни, їх міні-бари наповнюють корисними напоями і снігами і гостями.

Ретитрита може гальмувати про розкішне проживання з чотирма спальнями, де 10 дорослих комфортні. Готель розташований на відстані 503 кв. м.

Відвідувачі можуть протестувати перезавантаження та релаксаційні програми, які є довгостроковими. Вони будуються на чотирьох «кітах»: свідомість, шкіра, мікробіом, енергія життя. На підставі початкової консультації з приїзду команда фахівців розробляє індивідуальний курс, який поєднує традиційні та сучасні методи відновлення, відновлення та омолодження.

У готелі є вражаюча інфраструктура веландії: місця для індивідуальних і групових занять йога, піати, фітони-центр, кріотерапевтичний центр. У центрі гідротерапії відпочиваючі можуть оцінити вигідні наслідки ванн, ауфгусних саун, шинок, ватусу, соляної кімнати та сенсорні номери. Також є звукотерапевтичний центр і троп, обладнаний музичними інструментами, які можуть відчувати силу мелодії. Крім того, автор іапо; центр фітотерапії, який не тільки відновлює здоров'я і покращує ресурсоздатність організму, був створений, але також відвідує майстер-класи на основі навичок, які виграють фахівців.

Концепція JOALI BEING заснована на принципі " Меню розроблене за участю неутрихологів і включає в себе багато напрямків: вегетаріанство і рослинність, морепродукти, торгівля стравами з місцевих фермерів і апос; продукти.

На пляжі в трирівневій терасі є чайний бар. А в добре обладнаному кулінарному центрі, вони організовують магазин класу для виробництва ретитів.

/ / / До кінця цього року відкриється JOALI BEING – перший та єдиний ретріт на Мальдівах.