Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті
Для дітей
SPA
Ресторани

Опис готеля

Arden Palace Medical Resort & SPA в селищі Сатанів — це місце з унікальним мікрокліматом Національного природного парку Подільські Товтри, родовищем Збручанської мінеральної води, інноваційним медичним обладнанням та великим спа-центром. Бальнеологічний курорт Сатанів без перебільшення можна назвати перлиною Подільського краю. Саме завдяки лікувальним властивостям мінеральних вод, цілющому лісовому повітрю старовинних гір цей райський куточок має ще одну назву – Подільська Швейцарія.

Незвичайна архітектура, вишуканий дизайн інтер’єрів, новітнє діагностичне та медичне обладнання та бездоганний сервіс не залишать байдужим жодного гостя. ARDEN PALACE" – це унікальний санаторно-курортний комплекс, що не має аналогів в Україні та Європі. Здається, сама природа, сповнена цілющими силами, що вирують у глибині землі лікувальними водами, вабить сюди людей. А ще ліс голосами птахів закликає прислухатись на мить до душі "Подільських Товтр".

В медичному центрі курорту гості можуть пройти повну медичну діагностику, консультацію лікарів різних спеціальностей, комбіноване лікування та реабілітацію багатьох захворювать, а також процедури омолодження та очищення організму. Для досягнення поставлених задач в Медичному Центрі Arden Palace застосовуються новітні технології. Крім лікування та реабілітації, кожен гість гарантовано отримає повноцінний комфортний відпочинок в комфортабельних номерах курорту.

Також, гостям курорту доступні бари, ресторан, зона відпочинку та розваг та дитячий центр Arden Kids.


Розміщення у готелі Arden Palace Medical Resort & SPA

До номерного фонду комплексу входить 359 номерів різного класу комфорту від Стандарту до Апартаментів.Опис номерів

Готель Arden Palace Medical Resort & SPA розташовано в селищі міського типу Сатанів, Хмельницького району, за 80 км від аеропорту міста Хмельницький і за 85 км від залізничного вокзалу, що приблизно за 1 годину 15 хвилин під час поїздки автомобілем.

Зворотний дзвінок
Як забронювати?