Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті

Співпраця та благодійність - Dream Business Forum у Львові (12-13.05.2023)

24.04.2023

DREAM BUSINESS FORUM: бізнесмени, інвестори, топ менеджери провідних компаній, представники провідних благодійних фондів та волонтерських організацій зустрінуться у львові, щоб обговорити майбутнє України!

  • Дати проведення: 12-13.05.2023
  • Локація: EMILY EVENT HALL (Emily Resort)

Бізнес-подія відбудеться у Львові, 12-13 травня в найбільшій івент-локації на заході України - Emily Event Hall. Ділова конференція DREAM BUSINESS FORUM, зміст якої - обговорити стратегії утримання бізнесової та підприємницької активності під час війни. Розглянути диверсифікації ринків і незламності у підтримці економіки та ЗСУ українськими суб'єктами господарювання. Крім цього, проаналізувати  релокації компаній, падіння ринків та кадрові питання, а також шляхи виходу з кризи.

Разом з тим велика увага буде приділена визначенню успішного шляху до мрії і обговоренню кейсів креативного підприємництва у процвітаючій Україні.

Однак, DREAM BUSINESS FORUM не обмежується дискусіями про складнощі, пов'язані з війною. Важливою метою зустрічі є також демонстрація  прикладу успішного підприємництва. Надихнути та змотивувати на нові звершення підчас потужного нетворкінгу і ще більше об*єднати представників бізнес спільноти, дотичних кіл ділових людей - для досягнення   економічного зростання України.

"Ми хочемо показати успішні кейси та героїчну поведінку гравців ринку, щоб дати натхнення учасникам форуму відчути себе більш упевненими в своїй підприємницькій діяльності", -зазначають організатори форуму.

Спікерами події будуть провідні підприємці та інвестори, зокрема: CEO та співзасновник WORK.UA Артур Міхно, голова Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький, віце-президент з експансії Liki24.com Тарас Потічний, Голова Державного Агентства розвитку туризму України Мар'яна Олеськів, Власниця та СЕО Franchise Group Мирослава Козачук, засновник Star Time Group - Олег Хороший та інші.

Співпраця та благодійність – це один з ключових аспектів заходу. Цільовим партнером події виступає Superhumans Center - спеціалізований ультрасучасний ортопедичний центр для лікування та реабілітації постраждалих від війни, які залежать від протезування внаслідок ампутації. Саме тому прибуток від події, а також усі донати та ресурси, акумульовані в результаті благочинного аукціону на форумі організатори DREAM BUSINESS FORUM перерахують клініці «SUPERHUMANS СENTER» для придбання та встановлення протезів воїнам Львівщини, котрі постраждали під час російсько-УКРАЇНСЬКОЇ війни.

Долучайтесь до сучасної бізнес-спільноти та приймайте участь у добрій справі! Отримати більше інформації про захід та придбати квитки Ви можете на офіційній сторінці форуму - www.dreambusinessforum.com.

Вкажіть промокод YANALUXURY та отримайте знижку 15% на квитки!

/ / / Співпраця та благодійність - Dream Business Forum у Львові (12-13.05.2023)