Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті
Tivoli Gardens

Відпочинок в Tivoli Gardens

Запит на підбір туру
Залишіть свої контакти і ми зв'яжемося з Вами
Ім'я *
E-mail *
Коментар
Наші переваги
30 років досвіду в сегменті люкс
Організовуємо подорожі будь-якої складності
Індивідуальний підхід та винятковий сервіс
Прямі контракти з найкращими готелями світу
Консьєрж сервіс та цілодобова підтримка
Офіси у Києві, Відні, Дубаї

Tivoli або Sada Tivoli (Tivoli Gardens або Tivoli) - це відомий розважальний парк в Копенгагені, Данії. Відкрито 15 серпня 1843 р., це другий віковий розважальний парк по всьому світу, з єдиним Direhavsbakken в безпосередній близькості від Klampenborge. На сьогоднішній день парк Scandinavia розташований на території Європи.

Прізвище, ім'я Садова Тіволі у Франції (назволений, в свою чергу, на честь римського поселення) і «Воксал Сади» з Лондона.

Засновник Tivoli, Джордж Карстенсен, отримав п'ятирічний контракт, щоб побудувати парк під королем Крістіаном VIII ' s накази; монарх хотів створити місце, де люди можуть заважатися без думки про політику. Для роботи лінійка надала Карстенсен приблизно 15 акрів (приблизно 600 000 кв. м) землі біля Вестерпорту (Західних воріт); 945 крон сплачується щорічно на землю. Таким чином, до середини ХІХ ст. парк був поза містом; це може бути доступ до того ж Заходу Worth.

З самого початку в місті Тіволі, екзотична будівля, яка нагадує міфічні східні легенди (театр, ресторани, кафе), квіткові сади, механічні розваги роду карусель і досить примітивна залізниця, яка подорожувала відвідувачам на найбільш вигідних місцях парку. За допомогою темряви введено систему кольорових світильників. В ніч на ніч запустили феєрверки, які можна побачити в Озеро Тіволі.

Директор Тіволі між 1843 та 1872 р. був Ганс Крістіаном Бар’єром. Все своє життя надихнула створення легендарних угорських композиторів; він особливо захопився родиною Страусів, Йоганною Страусами та синами його; на певній сцені Лам’єр навіть був відомий як Північна Страус. Кількість його робіт були створені виключно садами; вони відносяться до «Святого до тримачів квитків Тіволі», «Карнавал Джойс» і «Фестивна ніч на Тіволі». Невелика частина Лам’єра і апосу; робота виконана за допомогою симфонічного оркестру Тіволі.

У 1874 році в одному з старих театрів, стилізованих під Китаєм

Створення пантоміметатрету. Театр був дуже незвичайним навіть заходами спокусливої Європи цього часу, тому громадськість стояв зовні, стадія була всередині будівлі, а завіса була механічною хвістою павлини. З самого початку театр був переважно італійською пантомікою; був привезений до Данії Гюзеппе Касорті. Пантомімеми були побудовані за правилами, а також нагадувати привіт мистецтва, постійними героями входили Касандр (старий батько), Коломбін (хій красиву дочку), Арлехін (улюблений) і, особливо серед юних глядачів, silly службовець Пірро. Через брак тексту в цих виробах вони стали дуже популярними по всій Європі, тим самим додаючи більше уваги Садам.

У 1943 р. нацом супутників в спробі розбити дух мешканців країни обпекли багато будівель Тіволі; концертний зал, зокрема, був знищений на землю. Неуспішні Danes звели тимчасову споруду, а парк знову працює протягом декількох тижнів.

Постійний розвиток Тіволі завжди залишило свої класичні кульки і оригінальні традиції незрівнянно. Карстенсен, повернувся в 1844 році, сказав, що парк не буде повністю завершено; його слова приходили до справжнього - Тіволі постійно змінився на сьогоднішній день./ / / Tivoli Gardens