Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
Пошук на сайті
Порт Авентура

Відпочинок в Порт Авентура

Запит на підбір туру
Залишіть свої контакти і ми зв'яжемося з Вами
Ім'я *
Телефон *
E-mail *
Коментар

Порт проспект є одним з найбільших, популярних і затребуваних парків Європи, розташованих на узбережжі Коста Дорада в Salow.

Який привабливий тур в Порт-Авеню?

Тут приїдуть туристи з усього світу, щоб провести час в веселій, рігійній атмосфері і заряді адреналіну. Весь парк розділений на 6 тематичних зон, в тому числі Середземномор'я, дикий захід, Мексика, Китай, Полінезія і Вулиця Сесма.

У середні віки є найшвидші американські гори в Європі, Фурій Бако, Дикий захід славиться водою, американськими карнетами і прокатом на гірській річці.

Найпопулярніша поїздка в Мексиці і називається Hurakan Condor. Напад вважається одним з найвищих у світі і пропонує безкоштовну осінь 100 метрів.

У Китаї, які можуть заплести близько восьми відмерлих петель і прискорити до 100 кілометрів на годину. The Sezam Street - це справжня казка для найменших відвідувачів парку і включає в себе більш ніж 10 дивовижних в'язнів для дітей.

Решта в Порт-Авеню – це реальна битва за подіями, емоціями та неперевезеними почуттями.

У парку є багато ресторанів і барів. Тут ви можете спробувати іспанську, середземноморську, мексиканську та китайською їжею. Найпопулярніші страви екзотичні фруктові салати, млинці, свіжі бобові та торти.

Тут багато магазинів і сувенірних магазинів для любителів Spinga, де можна знайти безліч цікавих речей.

Турки в Порті Авеню – універсал вражень, позитивних емоцій та приємних спогадів, які супроводжуватимуть вас роками./ / / Порт Авентура