Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті
Семіньяк

Відпочинок в Семіньяк

Запит на підбір туру
Залишіть свої контакти і ми зв'яжемося з Вами
Ім'я *
E-mail *
Коментар
Наші переваги
30 років досвіду в сегменті люкс
Організовуємо подорожі будь-якої складності
Індивідуальний підхід та винятковий сервіс
Прямі контракти з найкращими готелями світу
Консьєрж сервіс та цілодобова підтримка
Офіси у Києві, Відні, Дубаї

Seminiaca ' комфортні готелі, як правило, вибрати мандрівники, які хочуть взяти великий відпочинок на курортах Індонезійська. Марвеллоуїсті пейзажі, смачна національна кухня, сувеніри місцевих майстрів, всі з яких сорбіт Напівняк, одна з зон найбільшого курорту Милий острів.

Напівгняк - комфорт в Індонезії

Напівгняк заслужила репутацію елітної зони відпочинку, де вілли розташовані з басейнами і хорошими садами, прості готелі, які пропонують розміщення палацу. Для туристів, які цінують комфорт подорожі. Подорожі, які подорожували на півняцьку екскурсію, хочуть підходити до Індонезійська екзотична життя. На узбережжі є один з найпрестижніших ресторанів. Недорогий поєднання місцевих кухонь та європейських страв робить заклади дуже популярними серед туристів.

Напівняк - це деревний гумовий центр, де є кабіни з ручними меблями з цінних дерев, місцевих художників, шовкових тканинних магазинів.

В курорті ростуть і розвиваються як місце для найвибагливіших туристів, які хочуть відпочивати від шумного відпочинку, але є безліч нічних клубів, дискотеків, ресторанів і бутиків.

У Stminjak є вентилятори серфінгу, тому що є стабільні хвилі, не дуже великі і не дуже дрібні, звані перервні плести. Такі хвилі ламаються і замішують піну на берег. Пляжі Сопівняки чудово підходять для рифінгу випічках, - ось тут сміливий спосіб і не боїться розбити про морські породи. Напівняк далекий від коралових рифів, теплих ночей і великих хвиль. Псерф можна використовувати в багатьох островах Індонезії, але це в Балі (Семіньяк), які спорт поєднуються з вечіркою і вечіркою. Дух серфінгу має ляпас на пляжі, барах, магазинах. Тут багато магазинів беруть участь у торгівлі яскраво-червоного одягу.

Напівняк (Індонезія) - це курорт, який хоче повернутися знову і знову.