Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті
Трускавець

Відпочинок в Трускавці

Запит на підбір туру
Залишіть свої контакти і ми зв'яжемося з Вами
Ім'я *
E-mail *
Коментар
Наші переваги
30 років досвіду в сегменті люкс
Організовуємо подорожі будь-якої складності
Індивідуальний підхід та винятковий сервіс
Прямі контракти з найкращими готелями світу
Консьєрж сервіс та цілодобова підтримка
Офіси у Києві, Відні, Дубаї

Кошик Нафтуся. Ця вода, в поєднанні з іншими природними факторами лікування, такими як мінеральні ванни, зокерито і фізіотерапія, лікує хронічні запальні нирки, печінку і рослинні доріжки, захворюваннями обміну речовин, включаючи цукровий діабет, і багато інших. Не замінник для Truskawi і для хворих маленьких малюків. Лікування Битв в Кідні і Переміщення маршрутів Центр разом з Naftusi Reception, сприяє переведенню цього захворювання.

Посада: Курорт Трускавець розташований на місцевості на півночі причалу Карпат, у Львівській області, на 100 кілометрів на південь від Львова і приблизно 90 кілометрів на схід від кордону з Польщею. Через існування м'яких відкладень, у високогір’ях округли або плоскі вершини і схили. Холмс, що оточують курорт, покриваються паровими і лікерними лісами. Джерела мінеральних вод розташовані в балці між гірськими річками Вішниці та Воротишка, перетинаючи Трускавець. Дрібні річки, запаси води заповнюються переважно атмосферними дощами і сніговим плавленням в горах. В безпосередній близькості від міста немає промислових об'єктів, які забруднюють повітря і природні води.

Природа: Клімат Трускавець помірно теплий, вологий. Середньорічна температура коливається між +6.5 і +8.8 °C. Мінімальна добова температура повітря - ранкові години, максимум 14-16 годин. Найсвіжіші місяці - липень і серпень, найхолодніші - січень і лютого. В районі Трускавця (7000-735 мм рт.), що, як правило, характерний для Карпат. Це має бути на увазі людей з проблемами артеріального тиску. Найбільш сприятливі умови погоди влітку і ранньою весною.
Зим В Трускавці, як правило, короткі і відносно теплі, температури повітря рідко знижується до -20 ° С, товщина снігової поверхні не перевищує 0,2-0.4 м.
Весняний 20-30 кв.м. Під час цього часу в горах є інтенсивний сніг.

Руки та річки.
Літо Температура іноді піднімається до 30-32 °C в корку, і часто приходять дощ. Ліс, що оточує курорт, багатий грибами, горіхами, ягодами, земляніком, латунами, гербами, мальліном.
Осінь досить сухий і теплий; немає хмарності, чистої погоди.

Мінеральні води і солі Трускавця.

"Фак." Гідрокарбонат, чудовий, низькомінералізований, висока органічна речовина, Нафтузія має приємний особливий смак і легкий запах олії. Покращує в'язкість в організмах, сприяє спонтанних кристалів піску і дрібних каменів, виступає запальні, знижує і протипоказає паологічну відсадку соляних кристалів, запобігає утворенню каменю, підвищує активність деяких внутрішніх відводних прасок, знімає радіонукліди, шлами і окислені біржові вироби. Покращує функції печінки і відновлює імунітет. Ефект лікування Naftusi також обумовлений його глютеном, дегідратацією та дисінтоксикацією.

"Марі," "Софія". Найчастіше застосовують при супутніх захворюваннях шлунка-кідного тракту. Мінеральні води Марії та Софії допомагають відновлювати функціональний і органічний стан цих органів і систем, які часто пошкоджені в ході основної хвороби.

"Броніслава" Джерело 3, Бродислава, мінеральна вода використовується для роздягання горла і шкарпетки при лікуванні верхніх дихальних шляхів.

"Жева." Мінеральна вода Юлії, що містить гліцеринові речовини, вигідно для шкіри, що дає їй особливу еластичність.

Інші джерела води у вигляді лазні, зрошення, миття, гідромасажу і інгаляції використовуються для зовнішнього застосування в Трускавці. Крім мінералів, застосовують вуглекислий газ і смарагдові ванни, які особливо ефективні при супутніх серцево-судинних захворюваннях, цукрових діабетах і речовинах. Мінеральна вода і сауна басейн відвідали всі ті, хто відновлює функції суглобів і м'язів.

Мінеральні ванни сприяють ефективному лікуванні остеохондрозів, артритів,

Артрос і міосайти.
Барбара сіль. Конкурент знаменитої карлової солі - це злагоджена сіль Барбари, яка витягується з високорослізованої рами, що дозволяє його використовувати для зонування, збивання і як слабкість. Природно-оздоровчі чинники сіль Барбара мають значний вплив на організм і апос; захисні сили і підвищення імунітету.

Засоби для лікування на курорті

Хвороби нирок і сечовини
1,1 км Хронічний пієлонефрит і цистика під час клінічної лабораторної ремісії без ознак ниркової недостатності і артеріальної гіпертензії. Резидентивні гострі явища пієлонефритності не раніше ніж через 3 місяці після придбання процесу.
2,2 км Мобільне захворювання з освітою і видаленням порід без порушення функції нирок і відтоку сечі.
3. У Стан після швидкого або інструментального видалення каменів нирок і сечі протягом 1,5 до 2 місяців операції.
4. У У новонароджених ниркових аномалій без ознак ниркової недостатності.
5. У Хронічна простата (невтральна) на стадії ремісії.
6. Кишеньки.
Примітка: В комплексному лікуванні легеневих захворювань (медичних доказів) в курорті Трускавець має машинну дробу на камені.

Хвороби органів травлення
1,1 км Хронічний гепатит, залишкові події після токсикологічних нападів печінки в неактивній фазі; стан після перепланованого інфекційного гепатиту.
2,2 км Це холод, ангіохоліт без схильності до ескалати.
3. У Захворювання заліза, крім форм, що вимагають операції.
4. У Дискінез сечового міхура і сечового міхура.
5. У Латентна форма хронічного панкреатита без схильності до ескалати.
6. Жнівень Хронічні цибулини і інтероколіти, крім силосів, туберкульозу, виразок, бактеріальних і паразитичних форм, поза загостренням.
7. Про нас Зварювальний диск зовні фази ескалації.

Захворювання обміну речовин
1,1 км Ожиріння ліменарної і конституційної, без декомпенсації кровотечі.
2,2 км Цукровий діабет стабільний.
Окрім базової патології, ефективно лікуються супутні патології в Трускавці. Вони лікують курорт.

ліквідатори та мешканці важкої радіаційної зони.

Спеціальні методики комплексного лікування в курорті Трускавець
1,1 км Хвороби респіраторних органів (хронічний бронхіт, ларингіт і faringitis, трахеїт, бронхіальна астма, тонзиліт).
2,2 км Захворювання органів кровообігу (атеросклероз, гіпертонія, ендартерія, ішемічна хвороба серця).
3. У Захворювання шкіри (алергічні дерматити, екваленти, псоріаз, lishai, seboray).
4. хвороба хребта (стеогондроз, циклосколіз).
5. У Захворювання суглобів і периферичної нервової системи (колагеноз, ревматизм, паразитика, нейроетика, плексити).
6. Жнівень вторинний імунітет.

Додаткова інформація: Археологічні дані свідчать про те, що Трускавець проіснував як невелике село під час Київської Русі. Назва села надійшло з невеликої річки Трускава, яка колись протікає тут. За словами інших дослідників, назва Трускавець походить від давнього шкільного імені Трушка (Трофейм), з Трускавця, а потім Трускавець.

До кінця ХІХ ст. найсвіжіші землі в безпосередній близькості від Трускавця належали казські та польські магнати. Фермери змушені брати участь у масштабних, добре розвинених риболовлі в той час. В кінці вісімнадцятого століття, в Трускавці, свинцю льодовика, оцинкованого оману, затирання, стегна, а незабаром масло і зокерит почали видобути, крім солі.

На початку ХІХ ст. відомі мінеральні джерела Трускавця стали широко відомі, які використовували місцеве населення з давніх часів для цілющих цілей. Вперше в 1578 році в Трускавці та апозі; вся мінеральна властивість описали Королівська Warzakh Okko. Відкриття глибоких підземних мінеральних вод в районі Трускавця становить 1,820, а в 1,827 році в Трускавці було побудовано перший невеликий резервуар для води (за 8 кабін) і з тих пір, як було офіційно розглянуто курорт.