Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті
о. Райатеа и о. Тахаа

Відпочинок на о. Райатеа и о. Тахаа

Запит на підбір туру
Залишіть свої контакти і ми зв'яжемося з Вами
Ім'я *
E-mail *
Коментар
Наші переваги
30 років досвіду в сегменті люкс
Організовуємо подорожі будь-якої складності
Індивідуальний підхід та винятковий сервіс
Прямі контракти з найкращими готелями світу
Консьєрж сервіс та цілодобова підтримка
Офіси у Києві, Відні, Дубаї
Острови Таха &апо; і Райата об'єднуються одним розписом лагуна і всі п'ять кілометрів водних свердловин. Ці острови Французької Полінезія як красиві, як їх відомі брати, Таїті, Муррея і Бора Бора. Але через низький потік туристів в тих островах, що залишився істинний дух французької Полінезія і його традиції.

О. Раіта, другий за величиною на островах Товариства після Таїті, є великим історичним центром і місцем народження давньої цивілізації, представники яких згодом оселилися інші острови. Є багато історичних пам'яток і цікавих сайтів.

О. Таха і апос, близько до свого сусіда і, ймовірно, був єдиним. На острові Тахаа є ванільна посадка на острові Тахаа, а в повітрі завжди приємно ванільний запах. Восьмий відсоток ванілі всіх Французьких Полінезія виробляє острів. Тут є кілька ферм, де чорні перлини ростуть і зберігають черепаху.

Тури до О.Т. та О.Р. з України, що ви бачите?

Перш за все, варто відзначити, що острови Тахаа і Райатея запам'ятають вам ефектну тропічну природу і надзвичайний світ тварин. Вам доведеться відвідати консерваторію на безпеку черепахи. Ви можете подивитися рідкісні види тут.

На вершині гори Темехані, висота 772 м. Тільки тут красива квітка Тире Apetahi, ви знайдете його не більше у світі. Це дивовижна краса рослини з 5 білих пелюсток, і вона поширюється на світанку, роблячи трохи тріщиною.

На Те Пугапа археологічний сайт, результати викопок, які були знайдені раніше невідомими святами, терасними секціями, багатьма інструментами, добробутом і культурою, а також Петрогліфами. Планування на ретріевалі на Рейата не забудьте включити в програму занурення і найбільший сатуруар у французькому полінезі, Маре назвав Тапутапоатою. Головний храм складається з семи невеликих кам’яних сатур, а за старими прогнозами, тут було те, що глобальні питання були адресовані під час зустрічі клонів з усіх островів.

На Таха &апо; острів, будь ласка, відвідайте ваніль.висадки. Ви побачите безліч орхідей.

Відпочинок в цих островах можна пофарбувати різними водними видами спорту, визначними пам'ятками, прогулянками на човні або покупками. Taha ' a і O.R.A. може бути проведений як в чарівних розкішних готелях, так і в зоряних готелях.


/ / / о. Райатеа и о. Тахаа