Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті
Цавтат

Відпочинок в Цавтаті

Запит на підбір туру
Залишіть свої контакти і ми зв'яжемося з Вами
Ім'я *
E-mail *
Коментар
Наші переваги
30 років досвіду в сегменті люкс
Організовуємо подорожі будь-якої складності
Індивідуальний підхід та винятковий сервіс
Прямі контракти з найкращими готелями світу
Консьєрж сервіс та цілодобова підтримка
Офіси у Києві, Відні, Дубаї
Cavtat - один з найвідоміших курортів Хорватії. Місто знаходиться на 20 кілометрах на південь від Дубровника на живописному півострові, що впливає на його розкішну середземноморську природу. Це один з небагатьох місць, які можуть відчути гармонію навколишнього світу з повнотою, насолоджуватися розкішним морем, вводити культуру і історію. Якщо ви хочете відпочивати від метушів і шуму, розірвав скелястий берег і емеральди, відновіть душу відпочинок, оберіть для відпочинку в Хорватії на курорті Кавта.

Історія
П'ятий підводний човен Tsavtat розташований на двох півострові, Рат і Сустепан. У давні часи з'явився Іллірське місто Епідур. Сьогодні на околиці міста знаходяться руїни греків, римських та Іллінських поселень.

Розваги
Ви можете відірватися вздовж моря. Є багато пляжів і готелів в квітниках. У місті ви знайдете ресторани та бари на будь-який смак. `Далмачія’, ’Літа’, ’Домізана’, ’Рокотину’, ’La Palma’. Ведучі активного відпочинку можуть зробити божественний і відкритий чарівний підводний світ, насолоджуватися риболовлем, ігровим тенісом або прогулянка велосипедами.

Навігація
На човні багаті культурні та історичні пам'ятки. У інтервалах між плаванням в розкішному морі, відвідайте св. Миколая. Барокко стиль, вона подарує вам неперевершене враження про красу її архітектури. Бути в монастирі і Маузолі Раки.

Нічне життя
Прихильники можуть весело провести ніч в Croatia Hotel nightclub і казино. У пошуках веселощів можна дістатися до острова Суптар, де знаходиться Клуб Робінсон. По-справжньому він працює тільки в високому сезоні. Як альтернатива можна дістатися до Дубровника.