Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
Пошук на сайті
Гаваї - острів Оаху (Гонолулу)

Відпочинок на Гаваї - острів Оаху (Гонолулу)

Запит на підбір туру
Залишіть свої контакти і ми зв'яжемося з Вами
Ім'я *
Телефон *
E-mail *
Коментар

Острів Оаху - найбільш заселений і економічний острів Гавайського архіпелагу. Це де знаходиться державна столиця, місто Гонолулу. Oahu є місцем, де розташовані основні риси Гаваї.

Який привабливий тур на острові Оаху?

Oahu є найпопулярнішим острів Гавайська серед туристів і має другу назву " місце збору " . Готель розташований в районі Вайкікі, де знаходиться велика кількість ресторанів, високорівневих готелів і всіх видів розважальних центрів.

На острові є більше 50 пляжів, всі з яких добре підходять як для звичайного пляжу, так і для водних видів спорту, зокрема серфінгу, віндсерфінгу і підводного човна. Пляжі, як Ланікай, Ala Moan і Sandy Beach, будуть найбільш підходящі для тихого сімейного відпочинку.

Oahu є домівкою для всесвітньо відомого перлинного Harbor морської бази та популярного пляжу Sanset Beach.

Відпочинок на Охуі добре підходить для туристів з різними фосцинаціями і смаками, і ніхто не залишиться байдужим.

Найпопулярніші пам'ятки в Гонолулу. Резиденція Кінг Калагуа та Квін Лілюкалані, Державна Капіталська академія, Тропічний птахопарк, Полінеський культурний центр та етнографічний музей.

Природний заказник називається Diamond-Had або Diamond Head, який був створений воканським в'їздом, є кращим місцем для прогулянки. Місцеві жителі вірять, що там було пожежні богиня Пеле до. З вершини кратера розташувався панічний вид міста.

Турки на острові Oahu включають прогулянку на підводному човні (30 метрів глибоко) під час якого можна вивчити більше 10 га коралових рифів./ / / Гаваї - острів Оаху (Гонолулу)