Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті
Торонто, Онтаріо

Відпочинок в Торонто, Онтаріо

Запит на підбір туру
Залишіть свої контакти і ми зв'яжемося з Вами
Ім'я *
E-mail *
Коментар
Наші переваги
30 років досвіду в сегменті люкс
Організовуємо подорожі будь-якої складності
Індивідуальний підхід та винятковий сервіс
Прямі контракти з найкращими готелями світу
Консьєрж сервіс та цілодобова підтримка
Офіси у Києві, Відні, Дубаї

На березі Великого озера Онтаріо поширилися блискучі хмари, старовинні особняки, живописні парки, музеї, театри та стадіони Торонто. Наприкінці ХІХ ст. в районі північного узбережжя Онтаріо, розмітивши " У 1787 році британські люди купили близько 1,000 квадратних кілометрів землі і 29 липня 1793 р. губернатор Джон Гревес Симкое вибрав Торонто як місце для столиці Верхньої Канади, виправивши місто Йорка, який почався біля островів і деградував глибоко Територія, і, нарешті, в 1834 році місто було перейменовано в Торонто. Торонто сьогодні не тільки Канада &апо; найбільший місто, але і бізнес, промисловий і культурний міжнародний центр з пейзажами, численними історико-культурними особливостями, комфортними і сучасними рекреаційними і бізнес-середовища. Торонто - це дійсно іquot; місце зустрічі "

Клімат Торонто помірний, чотири сезони встановлюються, але взимку і влітку найбільш виражені, оскільки весна дуже коротка і осінь починається з середини серпня. Зима снігова, але не дуже холодна, у порівнянні з рештою Канади, влітку, як правило, довга і не дуже гаряча.

Різниця часу становить менше восьми годин і з останньої неділі березня до останньої неділі жовтня менше дев'яти годин.

У Торонто безпечне середовище, але як у всіх великих містах, догляд необхідно приймати в місцях великої кількості населення, громадського транспорту тощо./ / / Торонто, Онтаріо