Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті
Багамські острови

Відкрита з обмеженнями

Відпочинок на Багамських островах

Відкрита з обмеженнями

Запит на підбір туру
Залишіть свої контакти і ми зв'яжемося з Вами
Ім'я *
E-mail *
Коментар

Статті про Багамських островів

Наші переваги
30 років досвіду в сегменті люкс
Організовуємо подорожі будь-якої складності
Індивідуальний підхід та винятковий сервіс
Прямі контракти з найкращими готелями світу
Консьєрж сервіс та цілодобова підтримка
Офіси у Києві, Відні, Дубаї
Багами - архіпелаго, що складається з 700 одноземних з'єднань, розташованих на 100 км від Флорида. Острови безперечно ручають колоніальну епоху і є популярним туристичним місцем.


Турки в Багамські острови з України – це чудовий відпочинок, що супроводжується чудовою природою, цікавими традиціями та вишуканою кухнею.

Острови відомі по всьому світу завдяки неймовірній кухні. Острів Держава та апос; традиційне харчування вважається рибальською оболонкою з морського дна. Також використовується черепаховий суп. З морського оболонки можна взяти національну їжу місцевого населення. По суті, відпочиваючі можуть насолоджуватися великою кількістю екзотичних фруктів.

Острови розробили відмінну музичну культуру, яка стала джерелом нових музичних форм і стилів. Є велика популярність казок, натуральної медицини, релігійних обрядів.


Турки до Багамських міст представляють подорож до світу гостинності та посмішки


Країна ' найбільш нездатний характер, звичайно, його неймовірна природа. Туристи популярні з дайвінгом в коралових рифах, підводних полюваннях і риболовлі, рожевого флангу спостереження, підводних човнів і багато інших, як води, так і землі.
/ / Багамські острови