Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті
Бахрейн

Відкрита з обмеженнями

Відпочинок у Бахрейні

Відкрита з обмеженнями

Запит на підбір туру
Залишіть свої контакти і ми зв'яжемося з Вами
Ім'я *
E-mail *
Коментар
Наші переваги
30 років досвіду в сегменті люкс
Організовуємо подорожі будь-якої складності
Індивідуальний підхід та винятковий сервіс
Прямі контракти з найкращими готелями світу
Консьєрж сервіс та цілодобова підтримка
Офіси у Києві, Відні, Дубаї
Бахрейн є невеликою державою, яка вважається найбільш процвітаючим і цивілізованим в затоці. Країна - єдиний острів Арабські архіпелаго. Бахрейнські дозволи як два моря і складається з 33 островів.


Тури в Бахрейн - це дивовижна подорож на віддалені острови з європейською культурою та арабськими традиціями

Практично всі береги головного острова представлені одним великим пляжем, на якому сонце світиться майже цілий рік. Цікаво, що острів Бахрейн можна дістатися з Аравійського півострова (з містом 25 кілометрів довго).

Туризм добре розроблений в рамках Державної програми. Подорож на пустельному автомобілі особливо популярний, а також катання на піску (докладно новий напрямок). Під час подорожі по верблюдах можна зустріти безліч стоків оазису острова.

Столиця держави - затишне місто Манама, основні риси якого є великим мечем, Морським клубом Аль-Бандер, а пляжем Еміра. Серед туристів, креветок, риб і помади користуються популярністю. Крім того, в країні знаходиться велика кількість перлових ферм.


Відпочинок в Бахрейні – це активний час і окупація всіх видів водних видів спорту

Архіпелагські острови приваблюють велику кількість диверсів з усього світу. Великі умови завантаження створюються теплою водою і чудовими кораловими рифами. Крім того, можна знайти понад 200 видів риби і залишків миючих судин.
/ / Бахрейн