Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті
Гренада

Відкрита з обмеженнями

Відпочинок у Гренаді

Відкрита з обмеженнями

Запит на підбір туру
Залишіть свої контакти і ми зв'яжемося з Вами
Ім'я *
E-mail *
Коментар
Наші переваги
30 років досвіду в сегменті люкс
Організовуємо подорожі будь-якої складності
Індивідуальний підхід та винятковий сервіс
Прямі контракти з найкращими готелями світу
Консьєрж сервіс та цілодобова підтримка
Офіси у Києві, Відні, Дубаї

Гренада знаходиться на одному острові і групою менших островів в Карибському морі. Гренада має вулканічне походження, що поєднує невисокий берег і західний гранат в його реле. Головний порт і столиця країни - місто Сент-Джорнс і головна туристична зона розташована на південь.

Який інтерес до Гренади?

Острови багаті родючими ґрунтами вулканічного походження, тому багато спеціалей піднімаються, головним серед яких є м'язові горіхи. Продовжуємо красиву архітектуру Creole, яку можна знайти практично в кожному місті країни, буде цікавим для туристів. Готель знаходиться лише в декількох кроках від готелю.

Підприємці знайдуть чудові парки та консерви в Гренаді, а також унікальні цілющі води, які цікаві для підводного плавання та дайвінгу. Крім того, парк сучасної скульптури можна знайти під водою, яка може спостерігатися під час завантаження або відключення скляного нижнього судна.


Відпочинок в Гренаді може здійснюватися як в розкішному 5-зірковому готелі, так і в одному бунгало на березі, для туристів створено різні умови і можливості. Розроблено інфраструктуру.

Тури в Гренаді з України будуть цікавими та приємними, а також безліч нічних клубів можна знайти тут і на національному карнавалі.

/ / Гренада