Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті
Бруней

Відпочинок у Брунеї


Запит на підбір туру
Залишіть свої контакти і ми зв'яжемося з Вами
Ім'я *
E-mail *
Коментар
Наші переваги
30 років досвіду в сегменті люкс
Організовуємо подорожі будь-якої складності
Індивідуальний підхід та винятковий сервіс
Прямі контракти з найкращими готелями світу
Консьєрж сервіс та цілодобова підтримка
Офіси у Києві, Відні, Дубаї
Бруней є одним з найменших народів світу, більшість з яких є тропічні ліси і неподібні джунглі. Частина населення проживає в хати, які знаходяться на водному шляху вздовж річки Бруней.


Які привабливі тури в Бруней з України?

Бруней входить до складу ісламського світу, де є мало нічний життя, і правила поведінки дуже суворі. Туризм приваблює безліч традицій і історії. Єдине місто і столиця країни - Бандар-Сі-Бегван. Має розвинену інфраструктуру з сучасними будівлями, широкими дорогами і великою кількістю москів і ринків.


Країна ' s гордість і її головний салют є мечем Омара Алі Саіфуддін, який був побудований в 1958 році і може бути брагований грандіозним золотом купе. Найпопулярніші архітектурні форми та найбільша приватна колекція автомобілів у світі захоплюються палацом Султана Істана Нурлу Імана.


Відпочинок в Бруні знайомий з віковими традиціями і культурою Сходу.


Люди в країні проводять багато часу з спортом. Ярус Парк &апо; великий спортивний комплекс знаходиться під особистим покровом султана і складається з багатьох сайтів, стадіон побудований на олімпійських стандартах і місячному парку.

Особливий інтерес до туристів – це площа Кампунг Айєр, з 28 традиційними очевидними селами та визначними архітектурними та історичними комплексами.

/ / Бруней