Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті
Польща

Відкрита з обмеженнями

Відпочинок у Польщі

Відкрита з обмеженнями

Запит на підбір туру
Залишіть свої контакти і ми зв'яжемося з Вами
Ім'я *
Телефон *
E-mail *
Коментар
Польща, очолювана столицею Варшави, є сучасною, розвиненою європейською державою, яка може гальмувати про мийні ліси, розкішні моря, піщані дюні, десятитонні замки, живописні озера, гірські масиви, природні запаси та великі числа атмосферних міст. Крім того, є добре обладнані гірничодобувні курорти, які добре обладнані для габаритних сімейного відпочинку в комплексі з великою кухнею і виділеним сервісом.


Які пам'ятки Польщі з України?

Польща може бути гордістю від традиційних кулінарних традицій. Особливу увагу слід приділити стравам, таких як клопи, велички та фламки. А найпопулярніший напій ніжний, гарячий ароматний вина з пряжками.

У Велич, ми повинні відвідати Музей середньовічної сонячної шахти, у Ворклаві, Раклавіч-панорама, а в Кракові, Музей графіки та Королівського замку на Вавелі. Місто Любліна відомий як музейний замок, і Міколайкі є екс-сузір'ям, Білими народами і апосом; s Park і Bedzhan Bolots. Знаходження поляків – найзручніший варіант на машині, що потрапляє в атмосферу нового міста колонії щодня.

Маршрут на Краків-Чанстоховській висоті в Ойцові People ' s Park, підземелля Great Halls, де чудові кульки та замок Кременців у Малбурзі.


Відпочинок в Польщі - це захоплюючий тур країни таапо; насичена культурно-історична спадщина.

Польща вірно вважається країною кошторису, найвищими горами в карпатській мережі, прекрасними Балтійськими берегами, прекрасними незаймані лісами, а чудовими замками і палацами, які зберігають безліч легенд і таємниці.
/ / Польща