Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
Пошук на сайті
Сент-Люсія

Відкрита з обмеженнями

Відпочинок на Сент-Люсії

Відкрита з обмеженнями

Запит на підбір туру
Залишіть свої контакти і ми зв'яжемося з Вами
Ім'я *
Телефон *
E-mail *
Коментар

Сент-Люсія є віце-остров, який знаходиться на одній руці, плетені Карибським морем і з іншого Атлантичного океану. Острови можуть бути вибрані чудовими тропічними лісами, маленькими і затишними чобітами, лікувальними мінералами, підводними вулканами, прекрасними пляжами і унікальним підводним світом. Крім того, це місце відомого джазового фестивалю.

Який привабливий тур на Сент-Люсія?

Його пляжі є Острів &апо; s реальний гордість, і практично всю берегову лінію є однією з неперервних смуг з більш ніж 1,100 кілометрів. Є як натуральні пляжі з чорним вулканічним піском, так і чоловічими білими піщаними ділянками.

Серед них Національний парк острова Пайген, заповідник острова Фрегат, а також заповідник Мариного острова. Останній є єдиним звичаєм змії &апо; свиней, один з найрідших сортів вже існуючих, а також рідкісних земляних сардів Маріанських островів.
узбережжі острова буквально висаджують рожевими кораловими рифами, прекрасним місцем для дайвінгу. Крім того, постійні і регулярні вітри створюють прекрасні умови для яхтування і вітрів.


Решта на Сент-Люсія - це чудовий шлях до світу святої природи, чистого повітря, розкішних готелів і спокійності.

Один з острова &апо; улюблені туристичні напрямки є морським флотом Ens-Shastaye, який є прекрасним прибережним рифом з коралами, губками і рибою. Це одне з найпопулярніших місць для дайвінгу. Також є необхідність відвідати Petit Piton, Gross Piton і штучний риф, який утворився навколо 50-метрового посуду.
/ / Сент-Люсія