Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті
Нова Каледонія

Відпочинок у Новій Каледонії


Запит на підбір туру
Залишіть свої контакти і ми зв'яжемося з Вами
Ім'я *
E-mail *
Коментар

Тури в Новій Каледонії

Наші переваги
30 років досвіду в сегменті люкс
Організовуємо подорожі будь-якої складності
Індивідуальний підхід та винятковий сервіс
Прямі контракти з найкращими готелями світу
Консьєрж сервіс та цілодобова підтримка
Офіси у Києві, Відні, Дубаї
Нова Каледонія - це острівний стан вулканічного походження, розташований в південно-Західному Тихому океані і прямо вважається Оазисом Океанії. Країна може відсвяткувати світ і апос, найбільший лагуна в списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, багата флора і один з найбільших тропічних лісів.


Що таке залучення до Нова Каледонія?

Столиця країни - місто Ноумеа, яке глянуто стародавніми руїнами, красивим відокремленим kendou, французькими регіонами, а також відмінними можливостями для спорту, таких як плавлення і хропіння. Пляж Анс-Ват в околиці міста. Він вважається одним з найвідоміших в світі вітру і Kitesserfing місць.

Другий за величиною місто Бурай, відомий як традиційні мисливські землі та розкішні умови для морських рибних господарства. До скрабу Ла-Рош та пляжу черепахи також привертає увагу туристів.

Найкрасивіший острів у світі - Пен. Його заслуги є підводні човни, білі піщані пляжі, навісні скелі, таємничі печери, а також плаваючі базові ліси.


Відпочинок в Новій Каледонії – це чудова нагода відпочивати якомога простіше від світу і апос; щітка, шум автомобіля і міські вітри.

Невеликі острови, як Loyalty, Lifu і Mara, будуть цікавими для відвідування. Всі вони відокремлені боти, чисті пляжі та Тихоокеанські водозбору.
/ / Нова Каледонія