Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті
Трінідад і Тобаго

Відпочинок у Тринідад та Тобаго


Запит на підбір туру
Залишіть свої контакти і ми зв'яжемося з Вами
Ім'я *
E-mail *
Коментар
Наші переваги
30 років досвіду в сегменті люкс
Організовуємо подорожі будь-якої складності
Індивідуальний підхід та винятковий сервіс
Прямі контракти з найкращими готелями світу
Консьєрж сервіс та цілодобова підтримка
Офіси у Києві, Відні, Дубаї

Тринідад і Тобаго є членом Британської Співдружності і є кількома людьми в інших країнах Карибського острова. Географічно більша Південна Америка, ніж Антилам, розташована на півдні, є моделлю інтенсивно розвиненої економіки і рекреаційної інфраструктури.

Природа Тринідаду і Тобаго надзвичайно багата. Мокрий суб-екваторіальний клімат хороший для розвитку багатьох видів тропічної флори, а фауна островів настільки різноманітна, що багато готелів організовують спеціальні тури, які дозволяють спостерігати за тваринами в природних звичаях. (Спеціальні інтрети представляють альгайські Ібіс, національний символ острова, Каймани, змії та шовкові штани).

Тринідад і Тобаго

Підекватний морський діапазон, гарячий і вологий. Середня місячна температура (+25-27 C) трохи змінюється протягом року, але різниця між днем і ніч цілком помітна - з січня по травня, температура в порту Іспанії досягає +31 С на добу, в той час як вночі вона може знизитися до +22 С. Північно-східні пасажири трохи помирають з січня до травня.

Особливістю місцевого клімату є досить суттєва відмінність розподілу опадів. У сезоні дощу (червень-серпень, іноді до грудня), острови регулярно позначаються високими тропічними опадами, зливаються майже щодня, а водоспад знаходиться в середньому 260 мм на місяць (на північному сході Тринідаду падає до 3800 мм дощ на рік). З лютого по травневому є сухість і сонячна погода і дощ не більше 150 мм на місяць. Щільність повітря висока, починаючи від 84 відсотків між Червень і серпень до 66 відсотків в сухому сезоні.


Тринідад і Тобаго є поза ременем урагану і не піддається ударам поеми.
1 січня, Новий рік.
30 березня, День Святого Валентина.
Березень-квітень-Зірка П'ятниця, Великодня та Великодня Понеділок.
30 травня - День приїзду з Індії.
Травень-червень - Corpus-Cristi (Торець Христа)
19 червня — день роботи.
1 серпня День визволення.
31 серпня День Незалежності.
24 вересня, День Республіки.
Жовтень - Дівалі.
Грудень-січень-Айд аль-Фітр.
25 грудня, Різдво.
26 грудня в подарунок.


/ / Трінідад і Тобаго