Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті
Вануату

Відпочинок на Вануату


Запит на підбір туру
Залишіть свої контакти і ми зв'яжемося з Вами
Ім'я *
E-mail *
Коментар
Наші переваги
30 років досвіду в сегменті люкс
Організовуємо подорожі будь-якої складності
Індивідуальний підхід та винятковий сервіс
Прямі контракти з найкращими готелями світу
Консьєрж сервіс та цілодобова підтримка
Офіси у Києві, Відні, Дубаї
Республіка Вануату знаходиться в південно-Західному Тихому океані і складається з 83 островів. Ці острови мають вулканічне походження, з більш ніж 60 вулканів на їх території, 10 з яких активні.

Коли ви приїжджаєте до відпочинку в Вануату, ви будете оточені гірськими пейзажами, покритими тропічними лісами, вулканами та білими пляжами. Невисокі самохідні котеджі місцевих сіл гармонують з містами, а добробут місцевого населення не змінився багато недавно.

Тури в Вануату зацікавить всіх, хто любить комфортний відпочинок і можливість познайомитися з історичною спадщиною. Портфоліо Vila - це європейське місто з безліччю ресторанів, готелів, магазинів, банків і розваг. Якщо ви приїжджаєте в Вануату, ви повинні відвідати місцевий ресторан і спробувати традиційний напій Кава, купатися в водоспаді і піти в яхту на океані.

Тури в Вануату. Звертаємо увагу

Острів Танна - найцікавіший для відвідування, і можна подивитися на човні існуючого вулкана, де лава бурити, гарячі джерела і теплі водоспади не ризикують. На острові є багато диких коней, а місцеві жителі ще мають унікальні обряди і обряди.

Головною особливістю острова Pentecost є унікальна названа " Місцеві жителі стрибають з 35 м з ліною прив'язують до ніг. На Амбрирі, ваша увага буде приурочена до надзвичайних магічних і екзотерних обрядів, які приймаються місцевими

Кращий вибір туристів в Вануату з України буде Espritu Santo, особливо якщо Вас цікавить дайвінг. Багато автомобілів, зброї та інших товарів, які органи місцевого самоврядування не побажали в воду біля острова після Другої світової війни американцями. Сам острів – гірська ділянка з дорученими тропічними лісами, де загубиться невелике дерево. Ви можете отримати в ньому екскурсію.

/ / Вануату