Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті

Опис готеля

Розроблено амбітний курортний проект, названий його власником і творцем, успішний бізнесмен Аргентини, Алана Фаена, розроблений і побудований в партнерстві з відомим Австралійським режисером, письменником, актором і продюсером, Katherine Lurmann (Baz Luhrmann) і відомим дизайнером костюму, власником МартінК. У курортному комплексі є розважально-торговельні центри, які планується відкрити в кінці 2015 року, колекція ресторанів і барів з великими кукурудзяними традиціями в Латинській та Південній Америці, центр Tierra Santa Spa, який пропонує реінвізорні процедури на древніх американських методах, а також реактивні програми на основі сучасних технологій.
Спостереження найвищих стандартів гостинності, пильна увага до рівня сервісу та якості послуг, що надаються, їх чуйність до потреб гостей – готельна картка.

Розміщення у готелі Faena Hotel Miami Beach
Всі номери: Ексклюзивна косметика Tierra Santa, Fen, косметичний дзеркало, robe, ковпачок, телевізор-панель, кабельні канали, відео, стереосистема, голосова пошта бездротовий телефон, AM/FM радіосигналізація, індивідуальний кондиціонер, міні-бар, холодильник, utug/gladeel,

Полулюкс
Елегантний номер балкона, кінографічний стиль. У номері є невелика зона відпочинку, ванна кімната з душовою кабіною розсіяного мармуру. Площа 43 м2. Вид внутрішнього готелю та саду ( вікна виходять на південь).

Bay View Кімната
Елегантний simplic номер з видом на бухту. Прикраса виконана в ретро-кламі. У номері є невелика зона відпочинку, ручний робочий стіл, ванна кімната з душовою кабіною, розсіяна з мармуром. Площа 46 - 57 м2. Вид на берегову лінію, Bay Biscayne Bay і в центрі Майямі.

Полулюкс
Елегантний номер з панорамним видом на місто і бухту. Прикраса виконана в ретро-кламі. У номері невелика зона відпочинку з кріслом, ванна кімната з душовою кабіною, розсіяна мармуром Карра. Площа 38 - 49 м2. Вид на місто і затоку ( вікна виходять на захід).

Номер Skyline - Двоспальне ліжко
Елегантний номер з панорамним видом на місто і бухту. Прикраса виконана в ретро-кламі. У номері невелика зона відпочинку з кріслом, ванна кімната з душовою кабіною, розсіяна мармуром Карра. Площа 38 - 49 м2. Вид на місто і затоку.

Вид на океан
Елегантний номер з частковим видом на Атлантичний океан. Прикраса виконана в ретро-кламі. У номері є невелика зона відпочинку, ванна кімната з душовою кабіною, розсіяна мармуром Карра. Площа 37 м2. Частковий вид на океан і інтер'єр готелю.

Полулюкс
Елегантний номер простоти з прямим видом на Атлантичний океан. Прикраса виконана в ретро-кламі. У номері готелю з м'якими меблями, ванна кімната з душовою кубічною смугою мармуру Карра. Площа 52 м2. Прямий вид на океан.

Bay View Полулюкс
Елегантна простота з панорамними кутовими вікнами з видом на бухту. Декор виконано в сучасному стилі, поєднаному з Південноамериканським колоністом. У номері готелю з м'якими меблями, письмовий стіл, ванна кімната з м'якими меблями.Дві раковини, ванна кімната, і окрема душова кабінка, що розсіюється каразеським мармуром. Площа 69 м2. Biscayne Bay і Faena район.

Ocean View Полулюкс
Елегантний номер простоти з частковим видом на Атлантичний океан. Аргентинський колорит, ручні меблі з ящиками барча. У номері м'якої меблевої зони ванна з двома раковинами, санвузлом і окремою душовою кабіною з мармуру. Площа 66 - 77 м2. Частковий вид на океан ( вікна виходять на схід).

Полулюкс
Елегантний номер простоти з прямим видом на Атлантичний океан. Декоративні килими, ручні килими, меблі, виготовлені для замовлення. У номері м'якої меблевої зони, ванна кімната з подвійною оболонкою, санвузлом і окремою душовою кабіною, розсіяною каррою мармуром. Площа 107 м2. Прямий вид на океан ( вікна виходять на схід).

Полулюкс
Елегантний номер з балконом. У спальні кімнаті вітальня з м'якими меблями, ванна кімната з душовим кабелем мармурована. Площа 58 м2. Вид внутрішнього готелю та саду ( вікна виходять на південь).

1-Br. Courtyard Suite - Дві королеви ліжка
Елегантний номер з балконом. У спальні кімнаті вітальня з м'якими меблями, ванна кімната з душовим кабелем мармурована. Площа 58 м2. Вид внутрішнього готелю та саду ( вікна виходять на південь).

Полулюкс
Проста кількість з панорамним видом на місто, берегова лінія і бухта. Елегантний декор, меблі на замовлення. У спальні кімнаті з невеликою зоною відпочинку гостей з м'якими меблями, письмовим столом і обіднім столиком для чотирьох осіб, двоспальним раковиною, ванною і окремим душовим кабіною з мармуру, гостьовою кімнатою. Площа 110 м2. Вид міста, берегова лінія і бухта ( вікна виходять на північно-захід).

1-Br. Ocean View Suite
Простий номер з частковим видом на океан. Елегантний декор, меблі на замовлення. У спальні номер з м'якими меблями і обідньою зоною з чотиримісний столиком, ванною і окремою душовою кабіною з мармуром. Площа 76 - 77 м2. Часті уявлення про океан ( вікна виходять на схід)

Полулюкс
Елегантний simplic номер з прямим видом на океан. Декор виконано в ретро-кламі, ручні меблі. У спальні номер з м'якими меблями і обідньою зоною з чотиримісний столиком, ванною і окремою душовою кабіною з мармуром. Площа 77 м2. Прямий вид на океан.

1-Б. Люкс на березі океану
Номер вугілля з панорамним видом на Атлантичний океан. Прикрашені в світлих тонах з підставками для гвинтівок, ручні меблі. У спальні кімнати з невеликою відпочинковою зоною, м'яко-обставленою вітальнею, ванною і окремою душовою кабіною з мармуру, 90 м2. панорамний вид на океан.

1-Br. Premier Oceanfront Corner Suite
Простий кутовий номер з панорамним видом на Атлантичний океан. Прикрашені в світлих тонах з підставками для гвинтівок, ручні меблі. У спальні кімнати з невеликою зоною відпочинку і окремим балконом, м'яким куточком вітальня, чотиримісний обідній зона, двоспальне ліжко, ванна кімната і окрема душова кабіна, морський мармур, гостьова кімната. Площа 107 м2. Панорамний вид на океан ( вікна виходять на схід).

Полулюкс
Просто номер з панорамними вікнами з підлоги до стелі з видом на місто і бухтою. Елегантний декор, ручні меблі. У номері дві спальні з невеликою зоною відпочинку гостя з м'якими меблями, кухнею і обідньою зоною з чотириособистим столиком, двома санвузлами, смугастою карасу мармуру, гостьовою кімнатою. Площа 159 м2. Вид міста, берегова лінія і бухта ( вікна виходять на північно-захід).

2-Б. Premier Oceanfront Suite
Просто номер з панорамними вікнами з підлоги до стелі з прямим видом на Атлантичний океан. Елегантний декор, ручні меблі. У номері дві спальні з невеликою зоною відпочинку гостя з м'якими меблями, кухнею і обідньою зоною з чотириособистим столиком, двома санвузлами, смугастою карасу мармуру, гостьовою кімнатою. Площа 155 м2. панорамний вид на океан і пляж Майямі.

2-Б. Саксонія Люкс
Номер вносить ім'я легендарного готелю Саксонії, відомого для частих зупинокГоллівудські зірки. Елегантний декор, ручні меблі. У номері дві спальні з невеликою зоною відпочинку, м'які меблі вітальня, велика шафа, повністю обладнана кухня, їдальня з шестиособистим столом, двома санвузлами, смугастими каррами мармур, гостьова кімната. Площа 196 м2. Вид на океан, вікна виходять на південний схід.

Полулюкс
Елегантна простота з панорамними вікнами з підлоги до стелі з видом на місто і бухтою. У номері дві спальні з невеликою зоною відпочинку гостя з м'якими меблями, повністю обладнаними кухнею, обідньою зоною з чотириособистим столом, двома санвузлами, смугастими каррами мармуром, гостьовою кімнатою. Площа 162 м2. Вид на місто і затоку.

4-Б. Полулюкс
Назва власника Аргентинського бізнесмена, Алана Фаена (Alan Faena). Елегантний декор, ручні меблі. У номері чотири спальні з невеликою зоною відпочинку, два номери з м'якими меблями, піч з кухнею, два обідні столи для чотирьох осіб, два санвузли, смугаста мармур, подвійна оболонка, ванна кімната і окрема душова кабіна, два санвузли з душовою кабіною, два гостьові номери. Площа 329 м2. панорамний вид на океан і пляж Майямі.


Готель знаходиться в районі South Beach недалеко від ресторанів, нічних клубів, розважального центру. Відстань до Miami International Airport - 19 км, до Fort Lauderdale-Hollywood International Airport - 48 км.
Тірра Санта Спа має всю площу близько 1,393 кв.м., а також програми за замовчуванням на основі сучасних технологій, різних типів масажу. Відвідувачі та апос; послуги: 12 процедурних офісів, два окремих спа-салати, гаммам, сауна, пара, шпате-центрові вироби. Фітц-Центр оснащений сучасними кардіо- та електростанціями. Індивідуальні та групові заняття. Відкритий басейн з баром, індивідуальні невеликі басейни.
Послуги няні на попередньому запиті (за додаткову плату). Безкоштовна резиденція 1 дитини до 16 осіб з двома дорослими на існуючих ліжках. Дитячі тапасні ліжка (попереднє замовлення). Дитячий клуб.
Підписка - ресторан готелю з видом на океан і відкритою терасою. У меню латинських американських і Південноамериканських продуктів.

Лос Фуегос Ресторан «Аргентинська кухар» У меню м'яса, риби та морепродуктів на грилі. Відкрийте концепцію кухні.

Саксонський бар - затишний барний коктейль з інтер'єром Golden Age of Miami Beach.
  • Готельний бізнес-центр пропонує повний комплекс офісних послуг.
  • Функціональний простір для роботи різних форматів. Партнерство
  • Послуги прибирання та прання
  • Допускається розміщення з домашніми тваринами менше 11 кг (для додаткової оплати)
  • Автостоянка (за додаткову плату)
  • Куріння заборонено по всій оксі
  • Послуги особистого палацу (Faena Butler)
  • Обслуговування номерів
  • Свіжий прес
Зворотний дзвінок
Як забронювати?