Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті
Заповідник Селус

Відпочинок в Заповідник Селус

Запит на підбір туру
Залишіть свої контакти і ми зв'яжемося з Вами
Ім'я *
E-mail *
Коментар
Наші переваги
30 років досвіду в сегменті люкс
Організовуємо подорожі будь-якої складності
Індивідуальний підхід та винятковий сервіс
Прямі контракти з найкращими готелями світу
Консьєрж сервіс та цілодобова підтримка
Офіси у Києві, Відні, Дубаї

Це найбільший мисливець з дикої природи в Африці, практично безглуздий. Його площа – 50 000 квадратних кілометрів, що представляють 5 відсотків Танзанії та апос; по всій території і набагато більше, ніж Швейцарія. Всі населені пункти повністю заборонені тут. При цьому

Целюс також один з Африки і апос; найстаріші запаси, дата його створення 1905. Він не випадково зношує назву англійської, Frederick Courtney Selus, відомого воїна, професійного мисливця, дослідника африканської фауни та, зокрема, винищувача для збереження унікальних видів тварин. Фредерік Селоус проживав майже весь життя в Африці і насолоджувався великим авторитетом серед відомих мисливців, які пішли на Чорний континентальний. Про вибір зброї на одну з його експедицій. Відомий мисливець загинув в запобіжник іапо; на території під час Першої світової війни захист володіння англійською коронкою в Африці від німецьких загарбників. Він похований там.

Заповідник знаходиться в зоні рівнини. Природа тут спокійна, а теплий і вологий місцевий клімат як сповільнення темпів життя. Сельус переходить на річку Руфіджі, притоки якого утворюють озерну мережу.

Ви можете побачити різноманіття дикої африканської природи. Є велика кількість тварин в заповіднику, в тому числі 50 000 слонів, майже половина всіх цих тварин в Танзанії. Серед жителів Дара ес Салаамів називають Селюс, а також Зелений парк, за кількістю циркаффа в ньому. Є багато шансів зустрітися з левом, африканським котом, леопардом або іншими членами кішки, включаючи гепард.

Заповідник довго вважається сприятливим місцем для сафарі. Крім пішохідних сафарі і сафарі на джипах, ми можемо піти в сафарі на озерних човнах. На річках Руфіджі і Руї, в Долині Стіглера, а в Озеро Таалла, є прекрасні місця для рибалок: є соми, барбаси, рибні тигри, сильні і скручені піратські сім'ї. Якщо ви подорожуєте на річці, ви можете зустрітися з особняком купання, див. крокодили, почуєте спів екзотичних птахів і висихати.

Приправа до річки на воді збирають тварин з усього заповідника.

Різні види сафарі./ / / Заповідник Селус