Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті
о. Пемба

Відпочинок на о. Пемба

Запит на підбір туру
Залишіть свої контакти і ми зв'яжемося з Вами
Ім'я *
E-mail *
Коментар
Наші переваги
30 років досвіду в сегменті люкс
Організовуємо подорожі будь-якої складності
Індивідуальний підхід та винятковий сервіс
Прямі контракти з найкращими готелями світу
Консьєрж сервіс та цілодобова підтримка
Офіси у Києві, Відні, Дубаї

Острови архіпелагу Занзибара відомі арабським трейдерам як Аль Хутера, що означає Зелений острів у перекладі. Він вступив до Арабської скарбниці, як рай Землі, так і в кінці достатку. Він також був відомий відро промисловість, особливо нігті. Зелений колір і дійсно поширений по всьому острові. Тропічні ліси з багатьма птахами, розкішні коралові рифи навколо острова і різноманітність підводного світу приваблюють туристів з усього світу в Пампу.

Особливий інтерес – поєднання культурно-історичних традицій. Багаторічний арабський вплив помітний на обличчя мешканців Пембаських островів. Ось, Шираз (Персія), Араби, люди Коморського та Банту з африканської материкової Незважаючи на те, що Пампа знаходиться біля острова Занзібар, це відмінна протилежність. Вже не змінилося. Все тут так само, як і раніше приїжджає європейці. Деві ліси, кокосові пальми, банани і мангои, каучукове висаджування і нігті дерева, наземні села, красиві коралові рифи, відсутність заспокійливих нічних ліній і гучних розваг, є кожна можливість на острові, щоб насолодитися миром, конфіденційності і красою непристойної тропічної природи.

Пемба відома протягом багатьох років як острів поклоніння духів предків і популярної медицини. І сьогодні багато людей приходять тут, шукаючи панацею з захворювання або навчання для charities. Історично острів безпосередньо пов'язаний з історією Занзібара Архипєлаго і Арабського Султанату, а німецьке колоніальне домінування, був частиною британського проекторату, а потім Занзбарської Республіки. З 1964 року він був частиною острова Танзанії. Багато пам'яток збереглися, свідки острова &апо; історія. На східному березі острова, недалеко від міста Чаке Чаке, руїни античних міст Рас-Мкумубуу є одним з основних міст Східно-Африканської Республіки 11 століття, а Пючіні є старомодним містом 13 століття.

Для активного відпочинку пропонуються унікальні можливості для дайвінгу та глибокої риболовлі. Pemba Strait (50 км ширина) відокремлений острів від

Найбільший погляд на східну Африку. У різні часи року ми можемо свідчити про міграцію морських гігантів, ордових кит, познайомитись з таємничими драками та великими китами.

Pemba має спеціальні, цікаві місця для експериментів і навіть для новачків. Смарагдовий риф, який був названий від покриття його зелених коралів, слугує притулком для груп і місцевих тропічних риб, таких як рибні племена, фусилери, бульди, гігантські барраки і смоли риби. Місце розташування між внутрішніми і зовнішніми рифами, де грецькі торгові судна Paraportiani затоплені в 1969 році, позначений різноманіттям риби, крабів, коралів і галонів. Великий плоский риф Самакі відомий прекрасними коралами і рідкісністю багатої підводної фауни: лобстери, восьминоги і мурен, хірурги і фюзли. Rif Місалі Великий синій особливо цікавий для досвідчених диверсів: велика глибина, сильний підводний, відмінна видимість і рифові акули, барракуди, гігантські породи. Інтерсен і позачерговий риф Макарера на південно-західному кордоні Місалі, який є групою коралових пагорбів з щільно заселеним підводним світом. Pemba має унікальні екологічні дрилі, побудовані для гостей, де проживання сумісне з абсолютною природою життя. Аеропорт Chake Chake на острові.

Дайвінг, глибока рибальство та водні види спорту.