Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті
Острів Ява

Відпочинок на Острів Ява

Запит на підбір туру
Залишіть свої контакти і ми зв'яжемося з Вами
Ім'я *
E-mail *
Коментар
Наші переваги
30 років досвіду в сегменті люкс
Організовуємо подорожі будь-якої складності
Індивідуальний підхід та винятковий сервіс
Прямі контракти з найкращими готелями світу
Консьєрж сервіс та цілодобова підтримка
Офіси у Києві, Відні, Дубаї

Острів Ява - адміністративний, культурний, історичний і політичний центр країни, де столиця Індонезії, Якарта, відомий вулкан Кракатау і Мон Бром, Національний заповідник Уджунг-Кульон з японськими носором, а країна &апо; s старовинний культурний центр, місто Йокаарта, який святкується університетами, арт-галлерами,

Тут місто Сурабая промислово розвинене місто, другий за величиною в Індонезії, розташований на східній частині острова Ява. Є великий морський порт, країна ' s металообробка та інженерна промисловість, а також нафтопереробні заводи та хімічні рослини. До 1997 року економічна криза місто переживав швидке зростання промислового виробництва.

Тут невелика кількість пам'яток в Surabaia, ніжний вигляд зоопарку, старий порт з традиційними дерев'яними судинами, мечеть Mesjid Ampel.

Climat O'Java

Тропічний клімат з досить стабільною температурою по всій земній кулі рік: 28-32 °C. Кліматичні умови відрізняються від острова до острова, але в цілому можна виділити два сезони: дощ, з листопада по лютому і сухих, з березня по жовтень. Зволоження досить висока, в середньому від 75 до 95 відсотків.


Середня річна температура повітря (°C):

+ 4 години зима (+3 літо).

Перед Джакартою, столицями Java літають рейси авіакомпанії великих міжнародних авіакомпаній. З Москви найбільш зручні рейси авіакомпанії Singapore Airlines по Сингапуру або в аеропорту Transaero + Garuda. Рейс від Jakarta до Jokjakarta або Surabai - 1,10 хвилин./ / / Острів Ява