Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті
Веллінгтон

Відпочинок в Веллінгтон

Запит на підбір туру
Залишіть свої контакти і ми зв'яжемося з Вами
Ім'я *
E-mail *
Коментар
Наші переваги
30 років досвіду в сегменті люкс
Організовуємо подорожі будь-якої складності
Індивідуальний підхід та винятковий сервіс
Прямі контракти з найкращими готелями світу
Консьєрж сервіс та цілодобова підтримка
Офіси у Києві, Відні, Дубаї

Новозеландський капітал, місто Веллінгтон, розташований на південному кінці Північної. Це південна столиця світу і єдиний капітал на знаменитому " jealous fortieth " . Захоплення між затокою і зеленими пагорбами міста вражає своєю чудовою компактністю, оскільки його центральна частина досягла лише 2 кілометри між різаною береговою лінією і висить гірський хребет. У такому невеликому районі гості зможуть доторкнутися як найбагатшої культурної, так і історичної спадщини міста, так і насолодитись неймовірною чарівністю Нової Зеландії, яка проявляється в декількох хвилинах від центру.

З хребта сонцем з білими яхтами, гордими лайнерами та мухами берега, улюбленими місцевими місцевими та численними гостями, ручним до великих вершин, захищених лісами та річками. Між ними центральна частина столиці Нової Зеландії, розділена на чотири на відміну від сусідів, де гості відкривають різні пошти міста Хамелеон: різноманітні магазини і пляшки, розкішні ресторани і кафетерії, знаходяться тут з витонченими художніми галерей, музеїв і театрами. Комфортабельний і гостинний Wellington пропонує гостям різноманітні розваги та розваги. Освітлення неонових барів, сталевих нічних клубів і пульсуючих дискотеків доповнить місто і апос; атмосферу з новими фарбами і надає своїм життям особливий ритм. До речі, за кількістю барів і ресторанів на миті, Веллінгтон може навіть сперечатися з Нью-Йорком.

Але нічого не визначає характер міста як його архітектура. Сучасні будинки прилягають до групи дерев'яних будинків на навколишніх пагорбах. Історичні деревообробки, в тому числі С. Paul ' s House, Катерини Мансфілд, Антрім, Thorndon і Стара державна будівля, найбільший дерево в південній півкулі. Однією з найцікавіших архітектурних ансамблів міста є парламентський комплекс, що складається з трьох будівель різних стилів і вікових категорій: парламентська будівля, побудована в некласичному стилі під Едвард VII, котеджна будівля Вікторія

Лібраї та крила, побудовані в 1960-х роках, відомі як "

Чудова галерея мистецтв і музеїв міста. Веллінгтон не тільки Нова Зеландія і апос, а й його центр культури і мистецтва. Це де Королівський Нової Зеландії балет, Нова Зеландія симфонічний оркестр, театр опери Нова Зеландія, Національна танцювальна школа. Важлива частина міста ' культурна спадщина є інноваційним національним музейом " Папа " , відкритий в 1998 році і характеризується миттєвим і жорстким підходом в організацію музейних експонатів. На сьогоднішній день в рамках проекту «Нова Зеландія і апос» є експоненти, що представляють нову Зеландію і апос, історії з давніх часів до наших днів. З кожним днем гості з усього світу познайомляться з будинком музею відомого письменника Нової Зеландії Катерини Мансфілда, музей Ольінгтона та багато інших. Відремонтований фундук доставить гостей з центру до вражаючого ботанічного саду, розташованого на високому гірському схилі. І, нарешті, в Новій Зеландії, відбулося реальне місце паломництва Веллінгтона. Туристичні фірми пропонують велику кількість екскурсій на кіносайти, деякі з яких були зняті в місті і навколо міста. Один з цих місць є Mount Victoria, з яким відкривається дивовижна панорама всього міста.

Морський, помірний клімат. У зимові місяці, в червні, липні і серпні температура залишається в зоні +10° С до +14° С. Між Грудень і березень температура варіюється від + 19° С і +24° С і рідко перевищує +30° С.

Середня річна температура повітря (°C):


Навігація

Новозеландський капітал &апо; центр нічного життя є Суданським регіоном, де розташовані різні ресторани, нічні бари, кафе та нічні клуби. У місті є багато кінотеатрів і театрів.

Папа Тонгарєв - Передача від Māori називається найбільшим музей історії та культури Нова Зеландія, який потрібно відвідати. Не тільки тому, що музей побудований на березі затоки.
сучасний стиль, не тільки з найбагатшими і науково повними експонатами, але і таким чином, все це являє собою в своїх дивовижних номерах.
Загальна площа музеїв та апос; експонати – три футбольні поля. Музей був відкритий в 1998 році, а з тих пір, як і раніше, не тільки туристів, а й місцевим мешканцям. Серед безлічі незвичайних і несподіваних експонентів, унікальний, бурхливий будинок для зборів - справжній шедевр мистецтва Маорі. Для гарного вигляду в музеї потрібно кілька годин.

Ламбретон Coway. Головний харандіз Веллінгтон зрізав свій політичний і комерційний центр. Невелика (більше кілометра) ця вулиця є усіма магазинами і торговими комплексами. Розташований уздовж берега і побудований переважно на депресованих територіях, ця вулиця схожа на архітектурний музей, від початку Британської Нової Зеландії до наших днів.

Парламент. Будівля Парламенту (попередньо три його будівлі об'єднані) є прикладом поєднання нерепортованої. Якщо ми згадали про Нову Зеландію та апос, історія, в якій, після років бурхливої війни, дві культури, дві дуже непідготовлені цивілізації знайшли достатню причину і терпіння жити і розвиватися разом з взаємним успіхом і вигодам, Парламентська будівля в Веллінгтоні не буде дивним і неармонійним. Бібліотека Парламенту, перша з трьох структур, побудована к.т.н. У центрі, Будинок Парламенту – Едвардський неокласний, і, нарешті, Виконавчий Рорі парламенту, сучасний конус, який називається Пчеліна Улем. Три стилі, три архітектурні епохи, розроблені, створюються комплексні, суперечливі, але повністю оригінальні зображення країни.

Ботанічний сад. Веллінгтон Ботанічний сад є одним з 1868 р., з практично усіма місцевими видами і м'якими рослинами. Lady Norwood's Pink Sad складається з 106 правих clums. У сезоні є величезний клуб тюльпанів. Тропічні і помірні стрічкові рослини, багаторазові види орхідей, паль, отруйні і передпаторні рослини представлені в помаранчевих злітах. Є також Державна обсерваторія з ботанічним садом.карти зоряного неба, планетарію, різні шоу і старі вогнетривкі телескопи.