Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті
о. Кузін

Відпочинок на о. Кузін

Запит на підбір туру
Залишіть свої контакти і ми зв'яжемося з Вами
Ім'я *
E-mail *
Коментар
Наші переваги
30 років досвіду в сегменті люкс
Організовуємо подорожі будь-якої складності
Індивідуальний підхід та винятковий сервіс
Прямі контракти з найкращими готелями світу
Консьєрж сервіс та цілодобова підтримка
Офіси у Києві, Відні, Дубаї

У блакитних водах Індійського океану розташувався крихітний острів - Кузен, який з 1992 перейшов у приватні володіння. Його площа складає 25 га. Острів має гранітне походження, тому його ландшафт в основному складається з невисоких пагорбів та нагромадження кам'янистих вулканів. По всьому колу острова простягнувся широкий пляж із білим піском. Його доглянутими стежками можна дістатися до самої вершини пагорба, звідки відкривається чудовий краєвид на сусідні острови – Праслін і Кюр'єз. З висоти Кузен виглядає дуже привабливо – його пагорби поросли кокосовими пальмами, перед якими у вигляді півмісяця розстелився перлинний пляж. Тут злилися природна краса, самотність та розкіш. Власник острова підкреслює, що його мета - залишити природу острова у первісному вигляді.

Острів Кузен - запорука самотності на Сейшелах.

Острів Кузен багатий пишними лісами і оточений кораловим рифом, тому острів належить до природних заповідників і знаходиться під опікою Міжнародної ради з охорони птахів. Гості острова можуть спостерігати за життям черепах, які виповзають на берег, щоб зробити потомство. Як приватний природний заповідник Кузен дав притулок п'яти рідкісних видів птахів та тварин. Тут птахи зовсім не бояться людей, тому довірливо сідають на руки та співають свої пісні.

На острові живуть дві старі черепахи – Джордж та Джорджина. Вони абсолютно ручні і часто йдуть за гостями острова. Кузен – це єдиний острів, де немає жодної завезеної тварини. Тут ведеться близько 40 екологічних та наукових проектів. Приїхавши на відпочинок, гості надають підтримку місцевій екології, оскільки всі виручені кошти від готелю, єдиного на острові, надходять до екологічного фонду Кузена.

Якщо ви хочете відпочити на Кузені, ви повинні знати деякі важливі правила перебування на острові:

  • тут заборонено курити, влаштовувати пікніки і збирати раковини. Ніщо не повинно порушувати екологічну систему острова та турбувати його мешканців.
  • У вас є можливість орендувати весь острів і насолоджуватися повною конфіденційністю.

Власники острова докладають усіх зусиль, щоб зберегти це райське місце, тому вже зараз до готелю острова частково надходить електрика, вироблена за допомогою сонячних батарей, а в майбутньому планується перевести весь острів тільки на сонячну. енергію. Якщо цей задум буде реалізований, то Кузен стане першим подібним і унікальним островом не тільки в Індійському океані, а й у всьому світі.

Готель острова пропонує заняття дайвінгом, сноркелінгом, вивчення флори та фауни острова, найрізноманітніші екскурсії. Кузен – унікальне місце, де панує відокремленість та романтична атмосфера у поєднанні з первозданною тропічною природою.