Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті
Вашингтон, D.C.

Відпочинок в Вашингтон, D.C.

Запит на підбір туру
Залишіть свої контакти і ми зв'яжемося з Вами
Ім'я *
E-mail *
Коментар
Наші переваги
30 років досвіду в сегменті люкс
Організовуємо подорожі будь-якої складності
Індивідуальний підхід та винятковий сервіс
Прямі контракти з найкращими готелями світу
Консьєрж сервіс та цілодобова підтримка
Офіси у Києві, Відні, Дубаї

Перша асоціація з Вашингтоном є Білим Дім, який є світовим &апо; s єдиний резиденція глави держави, який відкритий для відвідування. Вашингтон Д.К. не є членом будь-якої держави і є окремим адміністративним підрозділом з офіційною назвою Д.К.

Як подорожувати в Вашингтоні?

Столиця Сполучених Штатів Америки багата живописними парками, музейами, розважальними центрами та багатьма визначними пам'ятками. Вашингтон глянцевий наявністю великої кількості комерційних площ, де практично все можна придбати, починаючи від сувенірних книг до дорогих протирічок.

У центрі міста розташувався відкритий майданчик з пам'ятками та музейами (Національний торговий центр)

Цікавою частиною візиту стане Тидал Бадін, який має весняний потік японських вишневих. Також варто звернути увагу на область під назвою Foggy Bottom. Є такі визначні пам'ятки, як Кеннеді Центр виконавчих мистецтв, національна опера та балетна корпа.

Відпочинок в Вашингтоні - фестивалі та червоні свята.

Щорічно в місті є багато фестивалів та урочистостей. Найпопулярніші дні Незалежності (4 липня), безкоштовні ігри в Національному театрі, що проводиться в понеділок, Фестиваль Вішен, Марш-Фестиваль Air Cervical Serpents, і Класичний кінофестиваль.

Шекспір безкоштовно за все заслуговує на особливу увагу, фестиваль присвячений великому літературному мистецтву. Тури у Вашингтоні знайомі з Америкою, традиціями та культурною спадщиною.
/ / / Вашингтон, D.C.