Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті
Озеро Вікторія

Відпочинок на Озеро Вікторія

Запит на підбір туру
Залишіть свої контакти і ми зв'яжемося з Вами
Ім'я *
E-mail *
Коментар
Наші переваги
30 років досвіду в сегменті люкс
Організовуємо подорожі будь-якої складності
Індивідуальний підхід та винятковий сервіс
Прямі контракти з найкращими готелями світу
Консьєрж сервіс та цілодобова підтримка
Офіси у Києві, Відні, Дубаї

Який мандрівник не хотів бачити другий за величиною свіжої води озера світу і найбільшого озера в Африці, північний берег якого перетинає еквататор. У 1858 році на англійському мандрівнику та африканському досліднику, Джону Шеннінську виступ. Площа озера становить 68,000 квадратних кілометрів, 320 кілометрів, шириною 275 кілометрів, і 80 метрів максимальної глибини дозволяє Вікторія вважатися одним із світів іапо, найглибших озер. Після будівництва в 1954 р. о. Овен-Фольс дам на річці Вікторія-Ніль, озеро перетворилося на водойму, що призвело до збільшення 3 м.

Багато островів, які розкидані по озері, стали притулками для багатьох птахів. Озеро має багатоводну річку Каджра, і річку Вікторія-Неіл. Вікторія заповнює невеликий проміжок між східними і західними сторонами Великої африканської долини, з величезною кількістю води з дощу, більш ніж всі його притоки.

Близько 30 мільйонів Абонементи живуть біля озера. На південних і західних берегах мешкали люди Вагаї, які змогли виростити каву до приїзду європейців. Вікторія ' s Основні порти: Entebbe (Уганда), Mwanza, Bukoba (Tanzania), Kisumu (Kenya), біля північного узбережжя Кампала, столиця Уганди.

У озера є величезна кількість крокодилів. Вікторія є місцем викопної риби lange, що живе тут 300 мільйонів років тому. Це рідкісна риба, яка є перехідною точкою в еволюції, між традиційними рибами і сухопутними тваринами.

Відомі африканські запаси та національні парки біля озера. Національний парк Рубондо (Рубондо острів, 450 кв. км) – найбільш цікавий регіон для більш ніж чотирьохсот видів птахів. Зима, бакалаври. Основна життєдіяльність є сором'язливими антилопцями Сітатунг. Площа озера також ідеальне місце для орнітологічного сафарі. Гості привертають сюди і місцевих жителів легенду про таємничу тварину, яку вони побачили в озері Вікторія з декількох випадків. Великий сантехніка вони називають лушпинням було гойдалки рибалокських човнів, намагаючись їх перевернути. Вони кажуть один європейський, який перетнув озеро

У кізері навіть вдалося побачити величезну голову цієї істоти.

Тури на човні, химпінг, каное, регіональні та спортивні рибні ловки (внутрішня восьмикум - індивідуальні копії до 108 кг, хіпія), сафарі та птаховідеоспостереження. Оскільки не існує великих кормових тварин і нозогр, сольовий сафарі є безпечним. Види водних видів гнізд і унікальне різноманіття метеликів можна спостерігати./ / / Озеро Вікторія