Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті
Національний парк Микумі

Відпочинок в Національний парк Микумі

Запит на підбір туру
Залишіть свої контакти і ми зв'яжемося з Вами
Ім'я *
E-mail *
Коментар
Наші переваги
30 років досвіду в сегменті люкс
Організовуємо подорожі будь-якої складності
Індивідуальний підхід та винятковий сервіс
Прямі контракти з найкращими готелями світу
Консьєрж сервіс та цілодобова підтримка
Офіси у Києві, Відні, Дубаї

Mikumi Park є важливою частиною екосистеми Celus. Це один з найбільш відомих і найбільших національних парків, що простягаються майже до узбережжя Індійського океану. Парк був заснований в 1964 році і досі популярний через його живописні краєвиди, великі зелені простори, що переходять на більш високі висоти. Mikumi - назва долини Борассуса, яка росте в цій області. Площа флоту 3,230 кв. км.

Гірські контури, відкриті трави, лісові трави багато заселені головними членами Африка &апо; s wildlife. Тут є прабатькові звичаї, дикі африканські собаки, жирафи, слони, zebras, buffalons, antelope і crocodiles. У південній частині національного парку можна зустріти фегтивне плавання в водах природного басейну. Mikumi ' орбітальний простір включає більше 300 видів птахів. Декілька з них є євроазіатські мігранти.

На додаток до інших національних парків в Танзанії, Мікумі є традиційним місцем різних видів сафарі, повітряних турів і диких фільмів. Особливо популярно літати низькочастотні повітряні кулі для спостереження за тваринами в природних місцях, не турбуючи їх моторних шумів або привертаючи їх увагу. Національний парк Микаумі – це місце сімейного відпочинку, оскільки є хороший транспортний доступ, з Дар-ес-Салаам, що зв’язує його до дороги, з аеродромом, з невеликими літаками. Туристичні можливості парку дуже різноманітні. У готелі є чудові готелі, а також невеликі мобільні наметові табори.

Традиційні сувеніри з червоного і чорного дерева, маски з різних племен./ / / Національний парк Микумі