Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті
о. Мафія

Відпочинок на о. Мафія

Запит на підбір туру
Залишіть свої контакти і ми зв'яжемося з Вами
Ім'я *
E-mail *
Коментар
Наші переваги
30 років досвіду в сегменті люкс
Організовуємо подорожі будь-якої складності
Індивідуальний підхід та винятковий сервіс
Прямі контракти з найкращими готелями світу
Консьєрж сервіс та цілодобова підтримка
Офіси у Києві, Відні, Дубаї

Британський недільний час назвав Мафію одним з кращих 10 островів у світі. Схамба є давньою назвою цього острова. Є два варіанти походження його поточного імені. Перший заснований на арабських коренях слів " morfiyeh " , що означає " гурт " або " архіпелаго " . У перекладі з якого " Пас афії " І дійсно вірні, так як Мафія є головним острівом однієї архіпелаги, яка складається з безлічі занурених і неухованих невеликих островів. Решта тут може бути порівняно з буттям на всій території.

З висоти повітряного польоту Мафія Острів схожий на метро, має площу 394 квадратних кілометрів, а морський запас Мафії, з більш 400 видами тропічних риб 822 квадратних кілометрів. багата історія Мафії 2000 років. У 8-му столітті острів відігравав важливу роль у торгівлі з Далеким Східом, про що свідчать фрагменти китайських повстанців, знайдені при викопуванні мечеті в Рас-Кімані. У період з 12 по 15 ст. з’явився центр культури Ширазі, історія якого закінчилася на початку 19 ст. з атакою на місто Куа (Острів Яні) людей Мадагаскару. Мафія стала німецькою територією 1890 р. Німецький правитель і апос; резиденції продовжували згорнути.

Під час Першої світової війни Мафя-Айленд був британською військовою базою. Острів &апо; населення в даний час проживає через кокоси, риболовля та туризм. Можливе спостереження за островом і апосом; s традиційне сільське життя: будівництво катерів і виробництво вітрила. Місцеві мешканці все ще вручну роблять кокосові мотузки.

У всьому світі Мафія вважається ідеальним місцем для тропічного відпочинку, підводної навігації, глибокої підводної риболовлі, каноених прогулянок, різноманітних водних видів спорту. Решта тут - розслаблення завершення сафарі в двох ізольованих готелях Mafia Island Lodge і Kinasi Camp.

Перспективна вода, коралове різноманіття і велика кількість риб в нещодавно передається красиві коралові рифи, що оточують острів (барракуда, літаючі риби, тунця, марлін, плавання, акула, тунець, королівська риба, Lucian, scumbria, величезні тріщини і скумбрія,

Багато інших) роблять це місце для дайверів і рибалок. Вчені підтвердили, що вони найбагатші рифи у світі, з величезним різноманіттям твердих і м'яких коралів і тропічної риби.

Цікаві та коралові острови, що належать до архіпелагу Мафії. Одним з них є острів хола, має однаково захоплюючу історію, як описано в документах бібліотеки Kingasi. Після ткацтва і руйнування Кви по запаху острів почав займати провідну позицію в архіпелагу, став головним адміністративним центром і портом в Чола Бухті. Острів і апос; рослинність є babababababababababababababababababababababababababababababababababababababa і плодових дерев, звичаї гігантської кажани. Острови Юані відомі для перегляду черепах навколо тут, де гнізда знаходяться на трьох піщаних пляжах. Велике село Джибондо, розташоване на одному острові, славиться місцевими акулами і катерами.

Qua inter-island channel, довжиною 1 км від Zolá Bay і продовжений на глибокий острів Юані, є ідеальним місцем для екскурсійних турів, пікніків, навігації, птахівництва та секлюзія на піщаних пляжах.

Традиційні африканські сувеніри: дерев'яні статуї, напівкоштовний камінь і коралові вироби.