Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті
Національний парк Тарангірe

Відпочинок в Національний парк Тарангірe

Запит на підбір туру
Залишіть свої контакти і ми зв'яжемося з Вами
Ім'я *
E-mail *
Коментар
Наші переваги
30 років досвіду в сегменті люкс
Організовуємо подорожі будь-якої складності
Індивідуальний підхід та винятковий сервіс
Прямі контракти з найкращими готелями світу
Консьєрж сервіс та цілодобова підтримка
Офіси у Києві, Відні, Дубаї

Переважна площа сванни з борошнистими бобовими та аккіями, розташованими на березі озера Маніара, названа з півночі на південь від річки Таран (локально Таа-раа-нгхе-рех). Пайсаж і рослинність в Тарангірі є унікальним і повністю на відміну від інших частин Танзанії, що робить ці місця особливо привабливими для туристів. У Тарангірському парку є високі трави, художні, бобабани, аквації та дерева індійської фініки, що дозволяють ковзати, чекаючи їжі, пелюшки, щоб повісити по деревах, а також слони і пробіги знайти їжу на морських річках.

Парк - це будинок для більш ніж 550 видів птахів, які можна побачити всюди. Tarangir - це класичний національний парк, заснований в 1970 році, 75 відсотків його території доступні для відвідувачів і 25 відсотків не мають доріг. Протягом багатьох років заповідник був любим місцем для мисливців з усього світу, так як диких тварин допускається полювання. Загальна площа – 2 600 кв. км. Автопарк розділений на сім регіонів в чотирьох різних зонах. На в'їзді в Парк Тарангіра знаходиться Лемонна зона з багатьма птахами, родом зебра і ательпо, і слонами і леопардами. Потім, перейшовши до глибокого парку, через міст Yengelhard, можна ввести місця, де проводиться орнітологічне сафарі. Птахи різноманітні, як пелікани, так і марабу аніс, розмірні невеликою кількістю води, чекають на випадкові риби і головні болі. Далі в серці Тарангіра можна побачити найбільші шари слонів, зебра, буффало, люмів канни, найбільшого в Африці. Парк &апо; С Екосистема також включає в себе села Масаевських місцевих жителів, які щасливі брати участь в сафарі, як гіди, помічники та керівництва і для спостереження за охороною навколишнього середовища.

Сафарі в Тарангірі може відрізнятися: день, нічний сафарі на джипах, а також сафарі ніг. Сухий сезон - найкращий час. У цей час ми звірили тварин з масай Мари сухого стопа (Масаев Скрап) на південно-західній Кенії щорічно мігруються, а річка Тарангіра – це кавун для тисяч і тисяч чоловіків і мисливських предків.

Тарангірський національний парк

- це будинок для маленьких і великих культів, африканських подушок, вінпард, срібло, leopard, лев, giraffe, gien, zebra, canna, оливкова метелика, гігантська літня миша, impala і багато інших тварин. Ви можете побачити один з найбільших слонів в Танзанії, з близько 6000 осіб. Таранхай також є одним з небагатьох місць в Африці, де продовжується величезна колонія мух кеса. Розміщення туристів в класичних таборах сафарі дозволяє не тільки жити в світі дикої природи, але і почуття аури і аскетизма комфорту перших колоніальних таборів в Африці.

На дорозі до Аруши, ювелірних виробів та виробів з павуків можна придбати в магазинах місцевих ремесел та на ринках сіл Масаев./ / / Національний парк Тарангірe