Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті
Озеро Тананійка

Відпочинок на Озеро Тананійка

Запит на підбір туру
Залишіть свої контакти і ми зв'яжемося з Вами
Ім'я *
E-mail *
Коментар
Наші переваги
30 років досвіду в сегменті люкс
Організовуємо подорожі будь-якої складності
Індивідуальний підхід та винятковий сервіс
Прямі контракти з найкращими готелями світу
Консьєрж сервіс та цілодобова підтримка
Офіси у Києві, Відні, Дубаї

У лютому 1858 р. Британські мандрівників Річард Буртон та Джон Реккк відкрив це свіже водне озеро в Центральній Африці. Відомі дослідники Девід Livingston і Генрі М. Стенлі, потім навчалися Тананика в 1871 році. Площа, що оточує озеро, була племена Ха, яка злетіла тут століття тому з Західної Африки та оселилася на берегах та очерпних ділянках Гомби.

Озеро Тананийка знаходиться в межах східноафриканського перелому, одного з найбільших геолого-заходів на Землі, що простягається від Близького Сходу до Мозамбік, а другий у світі з Байкал на глибоко-морському (1470 м). Так само, як Baikal, це надзвичайно прозора вода, яка дозволяє дно бачити на глибину до 33 метрів. У той же час Тананика вважається найдовшим озером світу. Довгий і 80 км. Геологи вважають, що озеро утворилося 7-10 мільйонів років тому. Найбільша маса води, що зосереджена в Африці та апозі; на кордонах чотирьох держав: Танзанія, Бурунді, Конго та Замбії. Річка Каламбо, яка входить до озера на півдні, є кордон між США Танзанії та Замбії. Це другий за величиною після водоспаду Вікторія в Африці. З 1995 року в рамках цих чотирьох держав Організації Об’єднаних Націй реалізовано спеціальну програму для підтримки біологічного різноманіття регіону.

Озеро Тананийка - це унікальний біологічний звичок, який знаходиться на землі. Наприклад, дев'ятдесятсотсотсотсотсотсотсотсотсотсотсотсотсотсотсотсотсотсотсотсотсотсотсотсотсотсотсотсотсотсотсотсот центів на планеті кріпляться до Тананіки. Сім видів крабів, п'ять тирнадцять видів подвійних молюсків, більш ніж половина городу і одинадцяти 30 кіряників цього великого водосховища також унікальні, як і сама озеро. Є близько 350 видів екзотичної риби. Звідси, що найбільший експорт до міст різних міст світу здійснюється. Набухає атлетичне котел, голята риба та інші незвичайні рибки Тананика. Щорічно на початку березня на озері, до якого рибальці з різних країн світу проходять чемпіонат з рибного господарства.

До озера з Танзанії: Гомбі Стрим заповідник і гора

Магале. Gombe Strim, з дуже крихким екосистемою, розвинуто вузьке провулок незайманих лісів на гірських ділянках і обмежується на заході з крутими схилами озера Тананийка. Це знаменитий хіппанзе звичаї. The Mahale Mountain Reserve, як Gombe Reserve, є одним з останніх диких притулків для природи. У віддалених вологих лісах Махали близько 1000 представників цих приматив. Нерідко заповідник також називається Nkungwe, за назвою основного гірського діапазону. Тут є можливість незабутнього сафарі стежити за життям хімпанзе, а також унікальним рибалок. На території цих запасів є сафарі-лоджис і табори, які дозволяють незабутні хвилини, насолоджуватися відмінними видами на озеро, а також ознайомитися з африканським тваринним світом.

Різні види сафарі, моніторинг життя диму, водний спорт, рибальство./ / / Озеро Тананійка